Peklo / Reporty / Mrázek vychytal Ďábly, ti vyhráli dva z posledních deseti zápasů

Mrázek vychytal Ďábly, ti vyhráli dva z posledních deseti zápasů

Trápení pokračuje. New Jersey na domácím ledě nestačilo na Red Wings, hlavní překážkou byl český gólman Petr Mrázek.

Do vedení šel hostující Detroit. V sedmé minutě bekhendem vystřelil Larkin a k dorážce se dostal zcela nepokrytý Tyler Bertuzzi. Po ubránění Zachova vyloučení pak měl domácí celek slibnou příležitost, nicméně Andy Greene z dorážky trefil tyčku. V následné přesilovce New Jersey opět zvonila branková konstrukce, tentokráte po ráně Palmieriho. K ještě větší frustraci domácích přispěl ve 39. minutě David Booth, který navýšil vedení Red Wings na 2:0. V 52. minutě (opět po řadě nevyužitých šancí Devils) dal Detroit již na 3:0, krásnou střelou pod břevno se prosadil Dylan Larkin. Svěřenci trenéra Jeffa Blashilla si tak z Prudential Center odvezli oba body.

• V dnešním i zítřejším zápase se Ďáblové musí obejít bez svého nejlepšího hráče Taylora Halla, který má zranění ruky. Chyběli také Keith Kinkaid s Brianem Gibbonsem.
  • Cory Schneider vychytal poslední vítězství 27. 12. 2017. Tehdy ho také měl proti Detroitu.
  • Proti soupeřům z Atlantické divize mají Ďáblové bilanci 8-2-4.
  • Z posledních deseti zápasů vyhráli Devils pouze dva.

New Jersey Devils 0:3 Detroit Red Wings
7. Bertuzzi (Larkin, Athanasiou), 39. Booth (Ericsson, Frk), 52. Larkin (Athanasiou, Jensen)

Střely: 37:30 (11:12, 12:9, 14:9). Vyloučení: 2:5. Bez využitíRozhodčí: McIsaac, Skilliter – Mach, Nagy. Diváci: 13 847.

Tři hvězdy zápasu: 1. Petr Mrázek (37 zákroků), 2. Tyler Bertuzzi (1+0), 3. David Booth (1+0).

Devils: Schneider (Appleby) – Greene, Vatanen, Moore, Severson, Butcher, Lovejoy – Bratt, Hischier, Palmieri – Johansson, Zajac, Stafford – Wood, Zacha, Noesen – Coleman, Boyle, Hayes.
Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Green, Ericsson, Jensen, Kronwall, Hicketts – Nyquist, Zetterberg, Mantha – Bertuzzi, Larkin, Athanasiou – Tatar, Nielsen, Booth – Witkowski, Turgeon, Frk.

Devils pokračujú v domácej šnúre, keď ich protivníkom budú Dallas Stars!

Devils dnes pokračujú v domácej šnúre zápasov a zmerajú si sily proti Dallasu Stars. Diabli sa budú snažit nadviazať na výborný vstup do sezóny a pripísať si štvrté víťazstvo v rade. Zápasy Stars v sezóne 2018/19: Dallas v prebiehajúcej sezóne zatiaľ odohral 5 zápasov. V štyroch domácich zápasoch si Stars pripísali tri výhry a jednu …