Peklo / Ohlasy / Potřebujeme, abychom všichni hráli daleko lépe, nehledá výmluvy Taylor Hall

Potřebujeme, abychom všichni hráli daleko lépe, nehledá výmluvy Taylor Hall

Byl to zápas, na který budou chtít všichni Ďáblové zapomenout. Před zraky svých maminek zcela selhali v Columbusu, kde prohráli 1:6.

Nelze se tím ovšem trápit dlouho, v noci z dneška na zítřek totiž New Jersey čeká další utkání – a to proti velice silnému Bostonu.

„Jsme hladoví po bodech,“ slibuje Taylor Hall. „Teď je ale bohužel nesbíráme, což musíme ukončit. Nemá cenu se vymlouvat, nevyhráváme, takže potřebujeme, abychom všichni podávali daleko lepší výkony.“

Tým trenéra Johna Hynese se propadl na čtvrté místo v Metropolitní divizi, ztrácí bod na třetí Flyers. Keith Kinkaid odchytal šesté utkání v řadě, měl 44 zákroků, ale ani to nestačilo…

„Tvořili si jednu šanci za druhou, pořád bojovali,“ říká brankář Devils, který si opravdu ani chvilku v utkání neodpočinul. „Minulý týden jsme měli 3 výhry, teď máme 3 prohry… Je třeba zase začít bodovat,“ dodává.

Proti Bruins možná uvidíme v brance Eddieho Läcka, kouč Hynes tuto možnost nevyvrátil.

„V první řadě ale musíme být lepší my,“ ví Hall, jehož bodová série v Columbusu skončila. „Kinkaid bojuje jako o život a dává nám druhou, třetí šanci. Musíme odvádět daleko lepší práci. Na druhou stranu je třeba si uvědomit, že porážka 1:6 je ve výsledku stejná jako 2:3,“ míní Hall.

„Vyhrál lepší tým,“ má jasno kouč John Hynes. „Porážku nelze dávat za vinu jednomu hráči, zvítězil prostě lépe připravený celek,“ uzavírá trenér, jemuž výsledek pokazil narozeninový den.

Čtěte také

Devils 4-2 Blues