Peklo / Ohlasy / John Hynes: Zklamaly nás speciální formace

John Hynes: Zklamaly nás speciální formace

Devils odehráli dobré, fyzicky velmi náročné utkání. Soupeře přehrávali, byli lepší, ale to bohužel jen při hře pěti proti pěti. Speciální týmy byly to, co rozhodlo o osudu zápasu.

Ve dvou vlastních přesilovkách obdrželi gól a sami ani jednu ze sedmi nevyužili. Přišla tak čtvrtá prohra v řadě a celkově osmá z jedenácti posledních bitev.

„V plné síle jsme byli lepším týmem, to je bez debat,” hodnotil večer trenér John Hynes. „Speciální formace nás ale naprosto zklamaly a nedaly nám šanci na vítězství.”

První start si za Ďábly připsal Eddie Läck, z šestadvaceti střel pustil za svá záda čtyři góly. Návrat Coryho Schneidera je však v nedohlednu. Podle posledních informací by to mohlo trvat klidně ještě déle než týden.

New Jersey stále drží místo na Divoké kartě, která by jim zajistila play-off, na záda jim ale dýchají Hurikáni, se kterými se příští týden střetnou hned dvakrát. Navíc poslední Rangers jsou jen tři body za týmem z Newarku, bude to ještě tuhý boj.

Hráči ovšem stále neztrácejí naději, stejně jako jejich trenér, který ocenil zlepšení oproti utkání s Blue Jackets.

„Když se podíváte na to zlepšení, které přišlo po zápase s Columbusem, musí vám být jasné, proč tento tým má na play-off,” chválil John Hynes. „Proti jednomu z nejlepších týmů v NHL jsme hráli velmi dobře, tedy alespoň pět na pět.”

Čtěte také

John Hynes: Cory je zpátky

Skvělá práce! Ďáblové v Prudential Center vynulovali Ottawu Senators a připsali si vysoké vítězství 4:0. Svůj první gól v NHL zaznamenal Kurtis Gabriel a Cory Schneider podpořil znovunalezenou formou čistým kontem po třiceti zákrocích. „Je skvělé vidět, že se Corymu opět daří,” chválil brankáře trenér Devils. „Dnes vychytal nulu. A to i přes to, že …