Peklo / Ohlasy / John Hynes: Zklamaly nás speciální formace

John Hynes: Zklamaly nás speciální formace

Devils odehráli dobré, fyzicky velmi náročné utkání. Soupeře přehrávali, byli lepší, ale to bohužel jen při hře pěti proti pěti. Speciální týmy byly to, co rozhodlo o osudu zápasu.

Ve dvou vlastních přesilovkách obdrželi gól a sami ani jednu ze sedmi nevyužili. Přišla tak čtvrtá prohra v řadě a celkově osmá z jedenácti posledních bitev.

„V plné síle jsme byli lepším týmem, to je bez debat,” hodnotil večer trenér John Hynes. „Speciální formace nás ale naprosto zklamaly a nedaly nám šanci na vítězství.”

První start si za Ďábly připsal Eddie Läck, z šestadvaceti střel pustil za svá záda čtyři góly. Návrat Coryho Schneidera je však v nedohlednu. Podle posledních informací by to mohlo trvat klidně ještě déle než týden.

New Jersey stále drží místo na Divoké kartě, která by jim zajistila play-off, na záda jim ale dýchají Hurikáni, se kterými se příští týden střetnou hned dvakrát. Navíc poslední Rangers jsou jen tři body za týmem z Newarku, bude to ještě tuhý boj.

Hráči ovšem stále neztrácejí naději, stejně jako jejich trenér, který ocenil zlepšení oproti utkání s Blue Jackets.

„Když se podíváte na to zlepšení, které přišlo po zápase s Columbusem, musí vám být jasné, proč tento tým má na play-off,” chválil John Hynes. „Proti jednomu z nejlepších týmů v NHL jsme hráli velmi dobře, tedy alespoň pět na pět.”

Čtěte také

Na Floridě se bude rozhodovat, Devils chtějí vrátit sérii na domácí půdu

Ďábly čeká dnes asi nejdůležitějsí zápas letošního ročníku. V prvním kole play off prohrávají s Tampou 1:3 na zápasy a dnes se odehraje utkání na půdě soupeře. Tampa Bay Lightning, vítěz Východní konference, v sérii předvádí velmi kvalitní výkony a bude se snažit pátý zápas dovést do vítězného konce a postoupit tak do druhé kola. …