Peklo / Ohlasy / Stefan Noesen na adresu Taylora Halla: Je to zvíře!

Stefan Noesen na adresu Taylora Halla: Je to zvíře!

Ray Shero už možná neudělá lepší trade, než který udělal při zisku Taylora Halla. Není to snížení ostatních výměn, ale to, co Hall předvádí, je zkrátka neuvěřitelné.

útočník Taylor Hall oslavuje svůj 27.gól v sezóně

„Je to zvíře,” vyjádřil se na adresu Taylora Halla Stefan Noesen.

Devils i díky němu znova vyhráli a vylepšili díky tomu svou pozici v tabulce. Taylora Hall natáhl bodovou šňůru na 22 utkání v řadě, ve kterých dal 15 gólů a 17 asistencí.

Ještě důležitější ovšem je, že Ďáblové jsou blíž a blíž k play-off.

„V první třetině jsem se tak pětkrát, šestkrát dostal k puku a nějak jsem získal asistenci ze hry ještě ve středním pásmu,” vracel se k utkání nejlépe bodovaný hráč New Jersey. „Tak to někdy chodí. Když máte tolik her v řadě s bodem na svém kontě, musíte mít i nějaké to štěstí.”

Devils vyhráli podruhé za sebou a dokonce byli stoprocentní v přesilovkách. K tomu ubránili obě přesilovky Tučňáků a to bylo tím klíčovým faktorem, který nakonec rozhodl o osudu utkání.

Tým z Newarku díky včerejšímu výkonu ztrácí pouze dva body právě na Pittsburgh, který má o zápas více. Navíc, byla mu přerušena série jedenácti výher na domácím ledě.

Důležitý výkon předvedl i Keith Kinkaid, který pokryl 36 střel a byl jedním z hlavních strůjců vítězství.

Do utkání nezasáh nový hráč Devils Patrick Maroon, který po náročném letu ještě nebyl připraven. Z posledních tahů Raye Shera mají však hráči upřímnou radost. Maroon by měl naskočit na led v zápase proti Panthers.

„Patrick Maroon je parádní posila, stejně jako Sami Vatanen,” hodnotil Ben Lovejoy. „Grabner je další zbraní pro náš tým. Vedení se snaží z nás udělat lepší a lepší tým. Teď je na nás, abychom to ukázali.”

Tak či onak, o největší zbrani netřeba diskutovat. Je jí Taylor Hall, který má 68 bodů v 58 zápasech. Podaří se mu překonat magickou hranici 80 bodů v sezóně? My pevně věříme, že s přehledem. Nechme se však překvapit.

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …