Peklo / Hlavní zprávy / Kdo se stane novým Brattem? Seznam mladíků, jenž se poperou o NHL

Kdo se stane novým Brattem? Seznam mladíků, jenž se poperou o NHL

Blake Coleman, Brian Gibbons nebo Jesper Bratt. To jsou borci, kteří překvapili v tréninkovém kempu a nakonec zůstali po celou dobu sezóny v hlavním týmu Devils. Je hned několik hráčů, kteří je mohou napodobit v následujícím ročníku. O koho jde?

Michael McLeod
2017/18:
 Mississauga Steelheads (OHL)
Produktivita: 38 zápasů, 44 bodů (16+28)
Věk: 20
Draft: První kolo, 12. výběr roku 2016

Mikey McLeod je nejspíše hráčem, jenž má do A-týmu nejblíže. Na juniorském šampionátu i v OHL exceloval na vhazování, které Devils měli v uplynulé sezóně jedno z nejhorších. Pokud se mu povede zapracovat na rychlosti a práci s hokejkou, mohl by být členem Devils na startu ročníku 2018/2019.

Výsledek obrázku pro michael mcleod devils

Joey Anderson
2017/18: Minnesota-Duluth (NCAA)
Produktivita: 37 zápasů, 27 bodů (11+16)
Věk: 19
Draft: Třetí kolo, 73. výběr roku 2016

Po dvou letech na americké univerzitě jej Devils podepsali a těsně před startem play off strávil rodák z Minnesoty nějaký čas právě v organizaci. Trénoval, ale do sestavy se nevešel. Během sezóny dovedl americkou juniorku jako kapitán k bronzovým medailím. Sám si připsal bod na zápas. Určitě má na to, aby se stal platným hráčem do třetí či čtvrté lajny.

Výsledek obrázku pro joey anderson

Jesper Boqvist
2017/2018: Brynäs IF (SHL)
Produktivita: 31 zápasů, 14 bodů (3+11)
Věk: 19
Draft: Druhé kolo, 36. volba roku 2017

Boqvist zažil parádní sezónu ve Švédsku. V dresu Brynäsu naskočil v nejvyšší domácí soutěži do jednatřiceti duelů, ve kterých zaznamenal 14 bodů. Jde o velice silného ofenzivního hráče, jenž je dostatečně rychlý a skvěle to umí s hokejkou. Právě on má největší šanci z draftovaných hráčů v roce 2017 (kromě Hischiera) projít do NHL. Smlouvu s Devils dosud nepodepsal.

Výsledek obrázku pro jesper boqvist

Čtěte také

Andreas Johnsson: Těším se na práci v organizaci Devils

Minulý den byl pro vedení Devils hodně nabitý. Generální manažer Ďáblů, Tom Fitzgerald, ukázal své kvality a přivedl do rýmu několik slibných posil. O obránci Murrayovi jsme již psali, máme i článek o příchozím veteránovi, Corey Crawfordovi. Nyní se podíváme na křídelníka Andrease Johnssona. Andreas Johnsson, design by: Fadrny Masks Urostlý blonďák odehrál v nejvyšší …