Peklo / Hlavní zprávy / Blake Coleman a Stefan Noesen prodloužili smlouvy s Devils

Blake Coleman a Stefan Noesen prodloužili smlouvy s Devils

Blake Coleman – 3 roky, 1.8 milionu dolarů za sezonu.
Stefan Noesen – 1 rok, 1.725 milionu dolarů.

Dva Ďáblové, kteří byli chráněnými volnými hráči, podepsali nové kontrakty! Útočníci, kteří jsou ale i defenzivními specialisty, tak nadále budou pokračovat v dresu New Jersey. Duo rodáků z Texasu zůstává…

Stefan Noesen

Noesen, kterého Devils získali v sezoně 2016/2017 zadarmo z listiny waivers, měl minulý ročník velice slušný. V 72 odehraných zápasech vstřelil 13 branek a přidal 14 asistencí, jednou se také prosadil v play off, což byl nakonec jediný vítězný gól New Jersey v sérii s Tampou.

„Stefan je hráč, na kterého se můžete spolehnout ve složitých obranných situacích. Zároveň se ale za poslední rok zlepšil ve všech směrech,“ řekl na jeho adresu Ray Shero.

Americký forvard byl druhý nejlepší v bodování plus/mínus, kde měl kladnou bilanci 12. Jen Taylor Hall na tom byl s +14 lépe.


Vítězný gól Noesena v play off proti Tampě

Blake Coleman

Coleman má za sebou skvělou sezonu když zvážíte, že hrál většinou ve čtvrté formaci. Získal 25 bodů (13+12), byl pátý v bodování klubu při hře 5 na 5 a čtvrtý v počtu vytvořených šancí (lepší byli již jen Hall, Hischier a Wood). Byl skvělý na oslabení, několik příležitostí měl právě při početní nevýhodě.

„Celý rok na sobě pracoval a vypracoval se ve velmi silného hráče na oslabení, který má navíc pozitivní vliv na ofenzivu,“ chválí ho generální manažer Ray Shero.

Rodák z Texasu zaujal svými výkony i kouče reprezentačního výběru USA, kteří jej nominovali na poslední mistrovství světa. Zde Coleman odehrál 10 zápasů s bilancí 1+1.

Blakea draftovali Ďáblové v roce 2011 ve třetím kole jako celkově 75. hráče.


Nádherný gól Colemana ze sezony 2017/2018

Komentáře

Čtěte také

Danny Weight: Kemp Devils byla zajímavá zkušenost, obrovský zážitek

Každý rok slouží rozvojový kemp jako cenná příležitost pro vedení Devils najít nové pilíře pro rozvoj organizace. Je to ale také důležité pro nové tváře, hokejové talenty, jako je například Danny Weight, který byl vděčný za zkušenost, kterou zde získal. „Projít si to všechno, mít spoustu přednášek o kultuře Ďáblů a organizaci, potkávání zajímavých lidí,“ …