Peklo / Hlavní zprávy / Kompletní soupiska tréninkového kempu

Kompletní soupiska tréninkového kempu

Právě se nám dostala do rukou kompletní soupiska hráčů, kteří se budou účastnit tréninkového kempu na nadcházející sezonu 2018/19 – pojďme na to:

Brankáři: Keith Kinkaid, Mackenzie Blackwood, Eddie Läck, Cam Johnson, Cory Schneider, Akira Schmid, Colton Phinney

Obránci: Eric Gryba, Andy Greene, Brian Strait, Will Butcher, Ben Lovejoy,  Steven Santini, Mirco Müller, Damon Severson, Michael Kapla, Eric Tangradi, Joshua Jacobs, Sami Vatanen, Ty Smith, John Ramage, Xavier Bernard, Colton White, Jérémy Groleau, Colby Sissons, Jocktan Chainey, Jegor Jakovlev

Útočníci: Taylor Hall, Brian Boyle, Nico Hischier, Nick Lappin, Drew Stafford, Travis Zajac, Blake Coleman, Kyle Palmieri, Stefan Noesen, Pavel Zacha, Kurtis Gabriel, Michael McLeod, Nathan Bastian, Brett Seney, Blake Speers, John Quenneville, Joey Anderson, Brandon Gignac, Brandon Baddock, Jegor Šarangovič, Blake Pietila, Mitchell Hoelscher, Kevin Rooney, Jesper Bratt, Marián Studenič, Ryan Schmelzer, Marcus Johansson

Spoustu hráčů netřeba představovat, pojďme se tedy podívat na hráče, kteří se na kempu objevují poprvé nebo jim zatím nebyl věnován u nás na webu větší prostor!

#33 Cam Johnson – Cam je 24letý gólman Binghamton Devils, který přišel do AHL v minulé sezoně z univerzitního týmu Univ. of North Dakota, se kterou v sezoně 2015/16 zvítězil NCAA a dostal se také do druhého All-Star teamu. Za farmu Devils stihl odchytat 3 zápasy se statistikou 3,9 obdržené branky za zápas a procentuální úspěšností 87 %.

#60 Akira Schmid – tento Švýcar byl draftován Ďábly v 5. kole jako celkově 136. letošního draftu. Za oceán se ve svých 18 letech zatím nedostal a pohyboval se zatím jen ve švýcarských vodách. Od nové sezony by měl ale nastoupit do WHL za tým Lethbridge Hurricanes.

#50 Colton Phinney – 25 letý rodák z New Jersey nebyl nikdy draftován. V loňské sezoně prostřídal týmy Manitoba Moose (AHL), Jaksonville IceMen (ECHL) a Indy Fuel (ECHL), ale nikde si výraznější pozici nevybudoval. Od sezony 2018/19 by měl nastupovat za Adirondack Thunder.

#34 Eric Tangradi – Eric byl draftován Ďábly již v roce 2007, ve 2. kole a 42. celkově. Do prvního týmu se neprosadil, což se mu podařilo až v sezoně 2009/10 v Pittsburghu, kde debutoval a nakouknul do jednoho zápasu a ani v dalších letech neměl stabilní místo v prvním týmu. Přes Winnipeg, Montréal a Detroit a jejich farmy doputoval až do Binghamtonu. V loňské sezoně zastával roli asistenta kapitána v Grand Rapids Griffins a v 74 zápasech nastřílel 31 branek a posbíral 64 bodů.

#40 Joshua Jacobs – byl draftován taktéž Devils v roce 2014, ve 2. kole celkově 41. Od této doby bojuje na farmách Albany/Binghamton Devils s vyjímkou jediného zápasu za Adirondack. Loni odehrál 55 zápasů, vstřelil 1 branku a přidal 15 asistencí.

#48 Ty Smith – Ďábelská jednička letošního draftu, celkově 17., o které jsme se Vám již zmiňovali například zde.

#55 John Ramage – John je taktéž hráč draftovaný Devils v roce 2010, ve 4. kole a celkově 103. Svůj debut v NHL však zažil v Calgary v sezoně 2014/2015, o rok později přidal druhý zápas v NHL, ale za Blue Jackets. To bylo ale z působení v NHL vše a od této sezony se bude chystat na svůj restart v ďábelském dresu Binghamton. Vloni odehrál v AHL za Cleveland Monsters, Tucson Roadrunners a Milwaukee Admirals celkem 66 zápasů, vstřelil 4 branky a přidal 11 asistencí.

#62 Xavier Bernard – 18letý kanaďan  byl draftován letos Ďábly ve 4. kole a celkově 110. Vloni působil v QMJHL v Drummondville, odehrál 66 zápasů nastřílel 11 branek a přidal 24 asistencí. Byl pozván na kemp do hlavního týmu ale pravděpodobně bude i nadále pokračovat ještě v QMJHL.

#70 Jérémy Groleau – taktéž 18letý kanaďan hrající QMJHL ale za Chicoutimi draftován nebyl. V 63 zápasech vstřelil 4 branky a celkem posbíral 15 bodů a pravděpodobně jej čeká obdobný osud jako Xaviera a bude i nadále pokračovat v QMJHL.

#73 Jocktan Chainey – kanaďan draftovaný Devils v loňském rocev 7. kole a 191. celkově. Hraje taktéž QMJHL za Halifax, ve kterém loni nastřílel 7 branek a posbíral 40 bodů. V play-off byl velmi produktivní a v 9 zápasech přidal dvě branky a 6 asistencí. V sezoně 2018/19 by měl taktéž pokračovat v Halifaxu.

#74 Jegor Jakovlev – pro hokejový svět sice známé jméno, ale pro NHL nové. Tento 26letý Rus dosud válčil v KHL v posledních letech za SKA Petrohrad, letos si ho však vyhlédli Devils a povolali na zkoušky.

#39 Kurtis Gabriel – 25letý křídelník byl draftován Devils v roce 2013 ve 3. kole a 81. celkově. Hned poté putoval do Minnosoty, kde začal na farmě v Iowě a na pár zápasů vždy nakouknul i do NHL avšak pouze s jednou asistencí celkem v 16 zápasech NHL za Wild. Oklikou se tak vrací k Devils a příští sezony by měl trávit v Binghamtonu.

#43 Brett Seney – Brett byl draftován v roce 2015 Devils v 6. kole a 157. celkově. Vloni poprvé nastupoval za Binghamton a ve 12 zápasech nastřílel 3 branky a nasbíral 8 bodů.

#49 Joey Anderson – 20letý Joey byl draftován Devils v roce 2016 ve 3. kole a 73. celkově. V loňské sezoně také jako kapitán americké dvacítky by měl letos poprvé vystoupit z univerzitní ligy do AHL a připojit se k farmě do Binghamtonu. Loni v NCAA za tým Univ. of Minnesota-Duluth nastřílel v 36 zápasech 11 branek a nasbíral celkem 27 bodů.

#53 Jegor Šarangovič – tento Bělorus byl draftován Devils v tomto roce v 5. kole a 141. celkově. V loňské sezoně hrál za Dinamo Minsk a v 47 zápasech nastřílel 4 branky a nasbíral celkem 12 bodů. Letos by se měl přesunout za oceán do Binghamtonu.

#57 Mitchell Hoelscher – další 18letý mladík, který byl draftovaný Devils v tomto roce v 6. kole a 172. celkově. Vloni válčil v OHL za Ottawa 67`s. V 67 utkáních nastřílel 10 branek a přidal 18 asistencí.

#79 Ryan Schmelzer – dosud nedraftovaný hráč působil vloni krátce v NCAA a ECHL. V NCAA nasbíral za tým Canisius College v e32 zápasech 30 bodů, poté se posunul do ECHL k Adirondack Thunder. Zde stihl v základní části 7 zápasů se 7 body (2+5) a v play-off za 17 zápasů přidal dalších 17 bodů (9+8). Letos poprvé by měl nahlédnout do AHL za Binghamton.

Čtěte také

Andreas Johnsson: Těším se na práci v organizaci Devils

Minulý den byl pro vedení Devils hodně nabitý. Generální manažer Ďáblů, Tom Fitzgerald, ukázal své kvality a přivedl do rýmu několik slibných posil. O obránci Murrayovi jsme již psali, máme i článek o příchozím veteránovi, Corey Crawfordovi. Nyní se podíváme na křídelníka Andrease Johnssona. Andreas Johnsson, design by: Fadrny Masks Urostlý blonďák odehrál v nejvyšší …