Peklo / Ohlasy / John Hynes: Je to výborná příležitost, kdy mohu tým opravdu sledovat

John Hynes: Je to výborná příležitost, kdy mohu tým opravdu sledovat

Pokud se v zápase zapíšete na tabulku střelců, je jednodušší vzbudit o sobě povědomí. Několik hráčů se v úvodním přípravném zápase proti Rangers snažilo zaujmout a zabojovat tak o možnost zahrát si nejvyšší hokejovou ligu.

Nickovi Lappinovi se povedlo zapsat dvěma góly a John Quenneville také přidal jeden přesný zásah. Zápas nakonec skončil v poměru 3:4 pro Rangers, když hostující Neal Pionk ve druhé minutě prodloužení rozhodl.

Do zápasu zasáhli i dva hráči, kteří byli v minulosti draftováni v prvním kole. První z nich byl Ty Smith, draftován jako sedmnáctý hráč v roce 2018, který zaznamenal dvě asistence v přesilových hrách. Druhým pak Michael McLeod, draftován v roce 2016 jako dvanáctý, ten přidal přesnou přihrávku na první gól Nicka Lappina.

V druhém zápase, který se odehrál v Montrealu, se druhá část soupisky Devils utkala s domácími Canadiens. Ďáblové zde utrpěli porážku 1:3, domácím na vstřelení všech tří gólů stačilo pouze 92 vteřin ve třetí třetině. Jediným střelcem Devils byl Blake Speers, který se prosadil v oslabení v sedmé minutě zápasu.

Místo toho, aby byl na střídačce v New Jersey nebo v Montrealu, sledoval své svěřence trenér John Hynes v domácí hale z čestné lóže. Dle jeho slov chtěl mít vetší náhled na celou hru. Zápas z Montrealu prý bude sledovat ze záznamu. Tým v zápase proti Rangers vedl asistent trenéra Rick Kowalsky.

Ten sledoval kromě hry i nováčka týmu, obránce Tye Smithe.

„Tihle “malí” obránci, to je klasická situace. Když mají schopnost uniknout a rychle forčekovat, tak se nikdy nedostanou do situace, kdy budou muset čelit těm “velkým” obráncům,” řekl Kowalsky. „Myslím, že to zvládl dobře. Jeho nohy, jeho hra holí a pak jen jeho hokejový smysl, mu budou umožňovat, aby byl konkurenceschopný proti velkým hráčům v této lize.“

Michael McLeod měl v zápase nelehkou úlohu, protože byl nominován na pravé křídlo, i když je centr.

Vždycky se snažím, aby se rychle vstřelil gól,” řekl McLeod. “S Brianem Boylem vepředu je to hračka, on je mistr na teče, takže jsem měl pár výstřelů a brzy mi to tam padlo.”

„Čím více střetnutí hraje, tím více se zlepšuje,“ řekl Kowalsky o McLeodovi. „Znovu opakuji, když mluvíte o jeho růstu, dejte mu čas. Je schopen ukázat velký progres, ale bude to ještě pár zápasů trvat.“

„Je to výborná příležitost, kdy mohu tým opravdu sledovat,“ řekl Hynes. „Nemyslíte na hru, neřídíte střídání, jen sledujete hráče. Video z druhého zápasu budu moci sledovat ze záznamu, až budu mít klid. Myslím, že je důležité, když máte takto rozdělené skupiny, se soustředit na každou zvlášť. Když hraje mnoho lidí a vy nejste přímo účastníkem zápasu, máte možnost dobře sledovat každého hráče a oni sami to velmi oceňují. Máme v hlavním týmu k dispozici nějaká místa, takže naše dnešní zaměření bude na to, aby se ta místa zaplnila.“

Přípravné zápasy pokračují, Devils se přemístí jen na krátkou vzdálenost. V Brooklynu si zahrají proti New York Islanders v Barclays Center od 1:00 v pátek v noci. V noci z pondělí na úterý 25. září navštíví Rangers v Madison Square Garden.

Podívejte se na zbývající časový plán ZDE!

Devils nebudou hrát v Prudential Center až do 12.října, to budou hostit úřadující vítěze Stanley Cupu Washington Capitals.

Devils ukončili trip po Kalifornii prohrou

Ďáblové si z Kalifornského tripu vezou 3 body z šesti. Nemluví se o úspěchu ani o zklamání. Spíše se stále hledají možnosti a cesty, jak předejít chybám, které stojí Devils tolik drahocenné body. V posledním zápase si odvezli prohru 2:5 z ledu San Jose Sharks.   Zápas začal dobře pro Devils, když svým prvním gólem …