Peklo / Ohlasy / Devils poprvé v přípravě vyhráli. Kdo si zajistil místo v sestavě?

Devils poprvé v přípravě vyhráli. Kdo si zajistil místo v sestavě?

Proč hráli Devils poslední zápas před cestou do Evropy právě proti Winnipegu? Generální manažer Ray Shero chtěl dát svému týmu šanci se ukázat proti silnému soupeři v nepřátelském území.

Jako první se v první třetině vedení ujali domácí, ale během dalších 156 vteřin Ďáblové skóre otočili a už si vítězství nenechali vzít. Vstřelení dvou gólů jim trvalo 50 sekund. První se trefil kapitán týmu Andy Greene, o necelou minutu později doslova dotlačil puk do sítě Kyle Palmieri. Tento moment rozhodčí ještě přezkoumávali, ale gól byl nakonec uznán.

Začátkem druhé třetiny se trefil útočný obránce Sami Vatanen.

Skóre lehce korigoval domácí Kyle Connor, ale třetí třetinu ovládli opět Devils a po gólech Zajaca a Seversona si připrali první vítězství v přípravných zápasech.

Svůj debut v přípravě si odbyl nově podepsaný útočník Miles Wood a hned se blýskl při parádní akci Qunnevilleho, vystřelil na domácího gólmana a Travis Zajac ho na podruhé překonal.

Během zápasu bylo vidět i Pavla Zachu, který se ve druhé třetině ocitl v samostatném úniku na Connora Hellebuycka, ale ten byl pozorný a českého útočníka vychytal.

Soupiska stále obsahuje 28 hráčů a očekávají se další škrty před tím, než tým vyrazí do Evropy. Tým bude muset uvést 23 hráčů, kteří budou hrát zápas ve Švýcarsku a to bude pravděpodobná skladba hráčů pro start nové sezóny.

Nejpravděpodobnější sestava pro start nového ročníku:
Brankáři: Keith Kinkaid, Eddie Läck

Obránci: Mirco Müller, Sami Vatanen, Andy Greene, Damon Severson, Will Butcher, Ben Lovejoy

Útočníci: Taylor Hall, Nico Hischier, Jesper Bratt, Marcus Johansson, Pavel Zacha, Kyle Palmieri, Blake Coleman, Travis Zajac, Stefan Noesen, Miles Wood, Brian Boyle, John Quenneville

Náhradníci: Drew Stafford, Steven Santini, Brett Seney

Ďábly nyní čeká exibiční utkání proti SC Bern v rámci přípravy. Zápase se odehraje v pondělí 1.10.2018 od 19:30 SEČ.

Predators 2-1 SN Devils