Peklo / Hlavní zprávy / Pravidla nové tipovačky (Sezóna 2018-19)

Pravidla nové tipovačky (Sezóna 2018-19)

Nová sezóna je na prahu a v naší redakci se stále snažíme každý ročník něčím vyladit a vylepšit. V průběhu léta jsme pro naše fanoušky opět připravili plnobarevný rozpis zápasů Devils, aby s námi mohli sezónu sledovat podrobněji. Ten je volně ke stažení ZDE.

V každém zápasové preview, které pro vás připravujeme, jsme na konci vždy umožnili našim fanouškům si tipnout výsledek a prvního střelce gólu Devils v zápase.

Tentokrát jsme to pro vás připravili ještě zajímavější a věříme, že se vás zapojí co nejvíce. Nový typ Tipovačky spočívá ve stejném systému jako jsou například „Fantasy drafty“. Do označených polí uvedete své tipy a pokud vámi zvolený hráč v zápase skóruje, přihraje či bude mít největší icetime (pobyt na ledě), budou se vámpočítat body. Každý poslední zápas v měsíci (budete na něj upozorněni) se body dvojnásobí. Na konci roku 2018 v zápase s Vancouver Canucks (31. 12. 2018 od 19:00 hod) a všechny následující poslední zápasy měsíce budou body dokonce ztrojnásobeny! Počítají se jen ty tipy, které přijdou před záhájením zápasu (ostatní budou zneplatněny).

Příklad: Tipnete si, že Pavel Zacha v zápase vstřelí gól a nahraje. Další tip bude na Damona Seversona, že bude nejvíce využívaným hráčem zápasu a že Devils prohrají 2:4.
Zápas skutečně skončí 2:4, Pavel Zacha zaznamená asistenci a Damon Severson pobyl na ledě nejvíce času. Z toho plyne, že za správný tip nahravače a přesný výsledek získáváte 3 body (1+2) a icetime Seversona 1 bod. Celkem tedy 4 body. 

Je nutné, aby tipy byly odeslány nejpozději v čas začátku zápasu. Pozdější tipy nebudou akceptovány a tipař dostane za daný zápas 0 bodů.

V letošním ročníku tipovačku ještě vylepšíme a přidáme ještě jeden parametr. Jedná se o styl střely Vámi tipovaného střelce. Budete mít možnost tipovat, jakým způsobem střelec puk usměrní do sítě. Tipovat budete z rolovacího menu, kde budou různé možnosti (vše je opět závislé na oficiálním zápisu ze zápasu na webu NHL.com).

Na konci každého měsíce zveřejníme na Facebookové stránce New Jersey Devils CZ/SK vítěze s největším počtem bodů. Na konci sezóny vyhlásíme celkově 3 nejlepší tipaře a ti budou odměněni jako v minulých letech.

A O CO VLASTNĚ HRAJEME?
První tři nejúspěšnější tipaři budou soupeřit o oficální puk New Jersey Devils, podepsanou fotografii Pavla Zachy nebo o další sběratelské předměty.

Průběžné výsledky jsou k nahlédnutí s jednodenním zpožděním na našem webu a to na této stránce.

Přehled bodů:

2 body – přesný výsledek zápasů (přesně tipnutý výsledek na konci zápasu včetně prodloužení či samostatných nájezdů)

1 bod – správně tipnutý střelec (pokud se v zápase tipnutý hráč trefí vícekrát, body se násobí)

1 bod – správně tipnutý nahravač (pokud v zápase tipnutý hráč nahraje vícekrát, body se násobí, počítá se i druhá asistence v zápise)

1 bod – správně tipnutý nejvytíženější hráč (pokud v zápase tipnutý hráč stráví na ledě nejvíce času, závisí na oficiálních údajích po zápase).

1 bod – správně tipnutý způsob vstřelení gólu (styl, jakým se puk dostane do branky u tipovaného hráče, závisí na oficiálních údajích po zápase).

Letos vám za celou redakci přejeme spoustu zábavy u tipovačky!

Štastný tip!

Pravidla tipovačky jsou platná od 1.10.2018 pro sezónu 2018-19.

Čtěte také

Kdo bude další generální manažer Devils?

V minulém týdnu se organizace Devils rozhodla ukončit pracovní poměr s Rayem Sherem, který ve funkci generálního manažera pobýval posledních 5 let. Na přechodnou dobu jej bude zastupovat Tom Fitzgerald, ale nový GM se dle informací jeho z majitelů Devils Joshe Harrise rozhodně bude hledat. Kdo se nabízí? Nabízí se několik jmen, která nyní figurují …