Peklo / Hlavní zprávy / Pravidla nové tipovačky (Sezóna 2018-19)

Pravidla nové tipovačky (Sezóna 2018-19)

Nová sezóna je na prahu a v naší redakci se stále snažíme každý ročník něčím vyladit a vylepšit. V průběhu léta jsme pro naše fanoušky opět připravili plnobarevný rozpis zápasů Devils, aby s námi mohli sezónu sledovat podrobněji. Ten je volně ke stažení ZDE.

V každém zápasové preview, které pro vás připravujeme, jsme na konci vždy umožnili našim fanouškům si tipnout výsledek a prvního střelce gólu Devils v zápase.

Tentokrát jsme to pro vás připravili ještě zajímavější a věříme, že se vás zapojí co nejvíce. Nový typ Tipovačky spočívá ve stejném systému jako jsou například „Fantasy drafty“. Do označených polí uvedete své tipy a pokud vámi zvolený hráč v zápase skóruje, přihraje či bude mít největší icetime (pobyt na ledě), budou se vámpočítat body. Každý poslední zápas v měsíci (budete na něj upozorněni) se body dvojnásobí. Na konci roku 2018 v zápase s Vancouver Canucks (31. 12. 2018 od 19:00 hod) a všechny následující poslední zápasy měsíce budou body dokonce ztrojnásobeny! Počítají se jen ty tipy, které přijdou před záhájením zápasu (ostatní budou zneplatněny).

Příklad: Tipnete si, že Pavel Zacha v zápase vstřelí gól a nahraje. Další tip bude na Damona Seversona, že bude nejvíce využívaným hráčem zápasu a že Devils prohrají 2:4.
Zápas skutečně skončí 2:4, Pavel Zacha zaznamená asistenci a Damon Severson pobyl na ledě nejvíce času. Z toho plyne, že za správný tip nahravače a přesný výsledek získáváte 3 body (1+2) a icetime Seversona 1 bod. Celkem tedy 4 body. 

Je nutné, aby tipy byly odeslány nejpozději v čas začátku zápasu. Pozdější tipy nebudou akceptovány a tipař dostane za daný zápas 0 bodů.

V letošním ročníku tipovačku ještě vylepšíme a přidáme ještě jeden parametr. Jedná se o styl střely Vámi tipovaného střelce. Budete mít možnost tipovat, jakým způsobem střelec puk usměrní do sítě. Tipovat budete z rolovacího menu, kde budou různé možnosti (vše je opět závislé na oficiálním zápisu ze zápasu na webu NHL.com).

Na konci každého měsíce zveřejníme na Facebookové stránce New Jersey Devils CZ/SK vítěze s největším počtem bodů. Na konci sezóny vyhlásíme celkově 3 nejlepší tipaře a ti budou odměněni jako v minulých letech.

A O CO VLASTNĚ HRAJEME?
První tři nejúspěšnější tipaři budou soupeřit o oficální puk New Jersey Devils, podepsanou fotografii Pavla Zachy nebo o další sběratelské předměty.

Průběžné výsledky jsou k nahlédnutí s jednodenním zpožděním na našem webu a to na této stránce.

Přehled bodů:

2 body – přesný výsledek zápasů (přesně tipnutý výsledek na konci zápasu včetně prodloužení či samostatných nájezdů)

1 bod – správně tipnutý střelec (pokud se v zápase tipnutý hráč trefí vícekrát, body se násobí)

1 bod – správně tipnutý nahravač (pokud v zápase tipnutý hráč nahraje vícekrát, body se násobí, počítá se i druhá asistence v zápise)

1 bod – správně tipnutý nejvytíženější hráč (pokud v zápase tipnutý hráč stráví na ledě nejvíce času, závisí na oficiálních údajích po zápase).

1 bod – správně tipnutý způsob vstřelení gólu (styl, jakým se puk dostane do branky u tipovaného hráče, závisí na oficiálních údajích po zápase).

Letos vám za celou redakci přejeme spoustu zábavy u tipovačky!

Štastný tip!

Pravidla tipovačky jsou platná od 1.10.2018 pro sezónu 2018-19.
Komentáře

Čtěte také

Jesper Boqvist: NHL je pro mě důležitá

Prospekt New Jersey Devils Jesper Boqvist, čerstvá posila do organizace, podepsal nováčkovskou smlouvu. Pro švédského útočníka je to splněním dětského snu. Ale upřímně si přiznejme, že pro každého hokejistu je sen hrát nejvyšší hokejovou soutěž světa. Boqvist, druhá volba draftu Devils (36. celkově) v roce 2017, je připravený naskočit do NHL. Naposledy hájil barvy Brynäs …