Peklo / Sezona 2018/2019 / Závěrečné zúžení kádru proběhlo, kdo se probojoval do sestavy?

Závěrečné zúžení kádru proběhlo, kdo se probojoval do sestavy?

Příprava je za námi, Devils naposledy zkrátili tým na třiadvacet jmen a sezóna může začít! Již v sobotu se Devils utkají v otevíracím duelu před evropským publikem s Edmontonem. Kdo se dostal do týmu vyvolených a kdo naopak skončil?

S týmem nadále nepokračuje útočník Drew Stafford, který v minulém ročníku sice na zkoušce uspěl, nyní tomu ovšem tak není. Do třiadvacetičlenného kádru se dostal po dlouhých letech snažení John Quenneville, třicítka draftu 2014, která v NHL odehrála čtrnáct duelů. Hráč se slavným jménem se může stát suprovým střelcem, vlohy na to má.

Mezi vyvolené se ale dostal i Jean-Sébastian Dea, jenž byl Devils stažen v minulém týdnu z waivers a který hned naskočil do prvního týmu. Překvapivě je v hlavním týmu osm beků, včetně nové posily Erica Gryby, nechybí ani podceňovaný Ben Lovejoy.

Kádr Devils a předpokládaná sestava pro Opening Night

Brankáři: Kinkaid, Läck, Schneider (IR)
Obránci: Butcher, Greene, Gryba, Lovejoy, Müller, Santini, Severson, Vatanen
Útočníci: Boyle, Bratt, Coleman, Dea, Hall, Hischier, Johansson, Noesen, Palmieri, Quenneville, Wood, Zacha, Zajac

Předpokládaná sestava: Kinkaid (Läck) – Müller, Vatanen, Greene, Severson, Butcher Lovejoy – Hall, Hischier, Palmieri – Johansson, Zacha, Bratt – Wood, Zajac, Quenneville – Coleman, Boyle, Noesen. Náhradníci: Gryba, Santini, Dea.

6.10 hrají Devils ve Švédském Göteborgu zahajovací klání NHL proti Edmontonu a úvodní buly je naplánováno na 19:00. Po návratu do Ameriky hrají Ďáblové čtyři domácí duely v řadě (Washinghton, San Jose, Dallas a Colorado). První venkovní duel odehrají na ledě Philadelphie.

Komentáře

Čtěte také

Zkušenosti, které získám na MS, mi pomohou i v New Jersey, věří John Hynes

John Hynes míří na třetí akci se seniorským národním týmem USA. Po mistrovství světa v roce 2016 a Světovém poháru v další sezoně zaujme letos roli asistenta kouče Jeffa Blashilla na šampionátu na Slovensku. Ačkoliv by pochopitelně vedl raději Ďábly v boji za Stanley Cupem, je ze šance být opět na MS nadšený. „Ta příležitost …