Peklo / Preview / Sezonu Ďáblové zahájí ve švédském Göteborgu proti Edmontonu!

Sezonu Ďáblové zahájí ve švédském Göteborgu proti Edmontonu!

Dlouhé čekání je u konce, sezona 2018/2019 začíná! Jelikož jsme celá redakce ve švédském Göteborgu, kde zítra ve Scandinaviu odehrají Devils své první utkání nového ročníku proti Edmontonu, přinášíme vám pouze takové skromnější preview s tipovačkou…

Jesper Bratt byl dnes bohužel umístěn na listinu zraněných, na čtvrtečním tréninku mu totiž zlomil čelist puk odražený od břevna. Chybět bude zhruba 2-3 týdny. Roční smlouvu pak s týmem po úspěšné zkoušce podepsal Drew Stafford, který v ďábelském dresu působil již v minulé sezoně.

Na dnešním tréninku nastoupilo New Jersey v tomto složení: Kinkaid (Läck) – Müller, Vatanen, Greene, Severson, Butcher, Lovejoy, Gryba, Santini – Hall, Hischier, Palmieri – Johansson, Zacha, Noesen – Wood, Zajac, Quenneville – Boyle, Coleman, Dea – Stafford.

Dá se očekávat, že mimo sestavu zůstanou Gryba, Santini a Stafford nebo Dea. Chybět samozřejmě budou zranění Bratt se Schneiderem.

Oilers pak trénovali v této sestavě: Talbot (Koskinen) – Klefbom, Larsson, Nurse, Benning, Russell, Bouchard, Garrison, Bear – Nugent-Hopkins, McDavid, Rattie – Lucic, Draisaitl, Yamamoto – Khaira, Strome, Puljujärvi – Rieder, Brodziak, Kassian – Chiasson, Caggiula.

Nejistý je start obránce Russella, který doléčuje zranění. V případě, že by byl odstraněný z listiny zraněných, musel by jeden z obránců být přeřazen na farmu.

Tak už v 19:00 v Göteborgu to vypukne!

Čtěte také

Corey Crawford je Ďábel. Co Devils získali?

Pětatřicetiletý americký golman podepsal s Ďábly smlouvu na 2 roky v celkové výši 7,8 milionů amerických dolarů. Byl pravděpodobně tím nejlepším golmanem, kteří se na trhu s volný hráči (UFA) objevili. Pochytal více střel, než byl jeho očekávaný výkon a navíc se pod tuto hranici dostal za posledních šest let pouze jednou. Dvojnásobný vítěz Stanley …