Peklo / Hlavní zprávy / Brian Boyle: Musíme jít do zápasu motivovaní

Brian Boyle: Musíme jít do zápasu motivovaní

Po začátku sezóny a s vědomím, že Devils jsou posledním týmem v NHL bez prohry, ďáblové nezvládli poslední dvě utkání v závěrech a prohráli s Coloradem a v sobotu na ledě Flyers.

Druhá z těchto porážek zanechala opravdu kyselou příchuť, zejména pro tým, který loni ukončil pětileté čekání na play-off.

“Je to zklamání, ale musíme se zlepšit,” řekl Brian Boyle. “Všichni se musíme zlepšovat. Na každý zápas musíme být připraveni a motivováni. Je to pro nás opravdu zklamání. Dva body nyní znamenají opravdu hodně. Je tu spousta dobrých týmů a pokud teď ztratíte dva body, můžou vám na konci sezóny chybět.”

Veterán Boyle, který byl často spojován s úspěchem postupu do vyřazovacích zápasů v loňské sezóně, ví, že začátek sezóny může být stejně důležitý jako její konec.

Devils se v sobotním zápase špatně dostávali do rytmu. Boyleův vyrovnávací gól na začátku třetí třetiny dával velkou šanci na otočení zápasu, ale Jakub Voráček využil špatné obranné hry a dostal Flyers do vedení 3:2 a další dva góly do prázdné branky hostí uzavřely zápas.

„Když se podíváte na naše poslední dvě hry, nebylo těžké proti nám hrát, nedařilo se nám udržet puk,“ řekl trenér Devils John Hynes. „Naše napadání nebylo dostatečné a ztráceli jsme zbytečně puk v malých soubojích. Možná jsme si mysleli, že za stavu 4-0 na zápasy to bude lehké, ale musíme makat každý zápas.“

Útočná první linie ve složení Taylor Hall, Nico Hischier a Kyle Palmieri neměla moc možností se projevit, protože Devils většinu času hráli v oslabení

“Hráči soupeře byli chytří a nenechali se zbytečně vylučovat” řekl kapitán Devils Andy Greene. “Musíme být zodpovědnější.”

To, že Ďáblové nedokázali vyhrát, může mít na příčinu zranění klíčových hráčů. V prvních čtyřech zápasech nechyběli útočník Travis Zajac a obránce Ben Lovejoy. Lovejoye nahradil Steven Santini, ale ten odehrál jen necelé 3 minuty proti Flyers a musel kvůli zlomené čelisti odstoupit.

Devils hrají další zápas v noci na pátek, kdy přivítají na domácím ledě zatím spolehlivé Nashville Predators (7-0-1), kteří vyhráli posledních 5 zápasů.

 

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …