Peklo / Ohlasy / Kapitán Greene: Nemůžeme si myslet, že se hra přizpůsobí nám sama od sebe

Kapitán Greene: Nemůžeme si myslet, že se hra přizpůsobí nám sama od sebe

Tohle se prostě nepovedlo. Není třeba hledat výmluvy, obkliky či jiná synonyma. Devils prohráli v Torontu vysoko 1:6 a nebýt slušného výkonu Kinkaida v brance, mohlo to být ještě horší. Po čtyřech výhrách v úvodu sezony uspěli Ďáblové jen ve 2 z následujících 10 duelů.

„Je to těžké,“ hlesl Brian Boyle. „1:6 je 1:6, to je opravdu zklamání. Všem v kabině záleží na tom, aby se to zlepšilo, o tom nikdy nebyl pochyb. V týmu je silný charakter a od toho se musíme odrazit,“ dodal.

„My musíme být ti, kdo diktuje hru. Nesmíme si myslet, že ta hra se nám přizpůsobí sama od sebe,“ pravil kapitán Andy Greene. „Každý zápas je jiný. Občas pro vítězství musíte bojovat, občas hrajete zápas nahoru-dolů, občas hře dominujete. Musíte na ten způsob přijít v pravý čas a porvat se s tím, to se dnes nestalo,“ měl jasno.

Nespokojený byl pochopitelně i trenér New Jersey John Hynes. „S pukem musíme hrát mnohem lépe, než jsme hráli. Pokud to dokážeme, budeme moci předvádět naši hru. Je to jen o nás. Je třeba tvrdě pracovat a zlepšit se,“ vyčinil svému týmu.

Pro nadcházející zápas s Winnipegem měl jasné instrukce: „Z tohohle se musíme jen poučit a podat daleko, daleko lepší výkon. To je náš úkol.“

Jedním z mála pozitivů ze zápasu zůstává sezonní debut Jespera Bratta po jeho zranění. Na ledě působil dobře, byl rychlejší než spoluhráči z lajny Johansson a Seney. Mohl by být posilou, až se lépe rozehraje.

Každopádně stránka allaboutthejersey.com zhodnotila včerejší výkon New Jersey Devils jedním slovem: BOOOOOOOO!

Teď jen musíme doufat, že se to opravdu zlepší, jak si přeje kouč Hynes.

Čtěte také

Schneider: Raz sa to musí otočiť, nemôže to trvať večne!

Brankár New Jersey Devils Cory Schneider zažíva naozaj náročný rok. Dôkazom je napríklad to, že v ostatných dvoch odchytaných zápasoch nemusel čeliť iba strelám súpera, ale ohrozovali ho aj vlastní spoluhráči, ktorí poslali v oboch stretnutiach puk do vlastnej siete za Schneiderov chrbát. Predtým sa zase zaskvel spoľahlivým výkonom proti Caroline Hurricanes, keď neinkasoval gól …