Peklo / Ohlasy / Devils padli v Tampě, Schneider stále bez vítězství

Devils padli v Tampě, Schneider stále bez vítězství

Proti Tampě to Devils moc nejde, to dokládá další porážka s tímto soupeřem, tentokráte 2:5 na jeho stadionu v Amalie Arena. Rozhodla o tom již první třetina, ve které soupeř utekl na rozdíl propastných tří branek.

„Skóre nám v první třetině uteklo, ale nemyslím si, že jsme hráli tak špatně,” hodnotil kouč John Hynes. „Musíte pochválit i jejich brankáře, předvedl několik parádních zákroků a znemožnil nám se přiblížit na dostřel, to jim rozhodně dost pomohlo.”

Louis Dominque si připsal 33 zákroků, Cory Schneider o tři méně. Cory tak i nadále čeká na vítězství a marně hledá cestu z toho, jak se mu poslední dobou nedaří. Jistě, velkou zásluhu na včerejší prohře měli jeho spoluhráči, to ale nemění nic na tom, že Schneider své skvělé výkony nadále marně hledá.

„Snažíte se pro to udělat co nejvíc, ale musí to přinášet výsledky,” řekl zklamaný Schneider. „Zkoušíte věci, které poté musíte umět prodat v zápase. Ať už je to mentální či fyzické. Už jsem zkušený a vím, že musím přijít s nějakou odpovědí. Ať už je to cokoliv, momentálně se k tomu nemůžu dostat.”

Dnes čeká Devils souboj s Floridou Panthers, i proto dostal šanci Cory, kterému se ale nepovedlo prorazit. A na svou šanci si tak bude muset pravděpodobně opět počkat.

Keith toho teď odchytal hodně,” pokračoval kouč Hynes. Potřebovali jsme, aby se Cory chytl, bohužel, byl to pro něj náročný večer.

Zlepšení hry přišlo ve třetí třetině, Devils si dokázali vytvořit tlak, Schneider předvedl kvalitní zákroky, ale to už bylo pozdě na dotažení výsledku.

„Když cítíme, že momentum je na naší straně, musíme ještě více přidat,” hodnotil kapitán Andy Greene. „Za stavu 0:3 jsme se měli více kousnout a ujistit se, že to nebude pokračovat. Ve druhé a třetí třetině to bylo daleko lepší, nebýt té první, hrál by se vyrovnaný hokej.”

Čtěte také

Schneider: Raz sa to musí otočiť, nemôže to trvať večne!

Brankár New Jersey Devils Cory Schneider zažíva naozaj náročný rok. Dôkazom je napríklad to, že v ostatných dvoch odchytaných zápasoch nemusel čeliť iba strelám súpera, ale ohrozovali ho aj vlastní spoluhráči, ktorí poslali v oboch stretnutiach puk do vlastnej siete za Schneiderov chrbát. Predtým sa zase zaskvel spoľahlivým výkonom proti Caroline Hurricanes, keď neinkasoval gól …