Peklo / Ohlasy / John Hynes: Šlo vidět zlepšení, musíme v tom pokračovat

John Hynes: Šlo vidět zlepšení, musíme v tom pokračovat

Na Devils čekal  náročný trip po Kalifornii, který  začínal zápasem s  LA Kings. Devils měli po posledních týdnech co zlepšovat a zdá se, že jsou na dobré cestě.

Keith  Kinkaid měl do dnešního zápasu 100% úspěšnost proti Králům a je skvělé, že si ji udržel, ve čtyřech zápasech proti nim nikdy neprohrál.

„Je skvělé, že jsme to urvali,” vracel se k utkání kouč John Hynes. „Snažili jsme se a šlo vidět zlepšení, hlavně v tom musíme  pokračovat.”

Klíčovými hráči byli Kyle Palmieri, který počtvrté v sezóně zaznamenal zápas se dvěmi góly a Sami Vatanen, jenž se přičinil o důležitou asistenci na gól Hischiera, vedení 5:3 už bylo poměrně pohodlnější.

„Nezačali jsme úplně tak, jak bychom si představovali,” svěřoval se kapitán Andy Greene. „Trochu nám stály nohy a neměli jsme dobrý pohyb. Nakonec jsme se z toho ale dostali a připsali jsme si důležitou výhru.”

Na tripu čekají Ďábly ještě dva zápasy, vyzvou San Jose a Anaheim, zatím je zaděláno na úspěšný výlet.

„Musíme na tom pracovat,” je si vědom Will Butcher. „Nemůžeme usnout na vavřínech a spokojit se s jednou výhrou. Musíme jít do dalšího zápasu s vědomím co se nám dařilo a ještě makat na tom, aby  jsme  to dělali lépe.”

Jak už bylo nastíněno, skvěle se předvedl i Keith Kinkaid, který si užívá pozici jedničky týmu. Co nevidět by se ale na tripu měl do branky podívat i Cory Schneider a pokusit se o protržení šňůry neúspěchů.

„Dnes jsme dělali přesně to, co se po nás chtělo,” řekl spokojený Kinkaid. „Mluvili jsme o tom, že musíme střílet, chodit do gólmana, dorážet a to se nám přesně dařilo.”

Čtěte také

Capitals 5-2 Devils