Peklo / Ohlasy / Devils padli v Dallasu, nechytli jsme začátek, shodli se

Devils padli v Dallasu, nechytli jsme začátek, shodli se

Devils v divokém utkání v Dallasu nakonec padli. Obraně se příliš nedařilo a ani přes skvělý výkon Blackwooda v brance z toho body nakonec nebyly. Hlavně první dvě třetiny se moc nepovedly. Ta třetí byla od Ďáblů povedená, ale nestačilo to.

„Líbilo se mi jak kluci bojovali,” poznamenal kouč John Hynes. „Nezačali jsme ideálně, ale otřepali jsme se z toho a bojovali jsme až do konce.”

Svůj dvacátý zásah v sezóně si připsal Kyle Palmieri, který otevřel skóre utkání již po první střele. Na další gól si Devils počkali až ze střely číslo sedm. Smutný na tom je fakt, že ta přišla až v 31. minutě, kdy poměr střel byl 28:7 pro Dallas.

„Nemyslím si, že by to bylo tím, že hráli extra dobře,” hodnotil Kyle Palmieri. „Bylo to spíš tím, že jsme nebruslili dobře a nemohli jsme se dostat do tempa. Takže jsme je nechali hrát a oni to trestali.”

O své čisté konto přišel Mackenzie Blackwood, který byl ale ústřední postavou týmu, kdy držel Ďábly ve hře po celý zápas. Ani on ale nakonec na výhru nestačil.

„Z nějakého důvodu jsme nezačali tak, jak bychom chtěli,” pokračoval kouč John Hynes. „Ve druhé a třetí třetině jsme hráli daleko lépe, bohužel již bylo pozdě a zápas jsme do vítězného konce nedotáhli.

Ďáblům se venku nedaří. Odvezli si zatím pouze čtyři výhry a hned sedmnáct proher. Zápas byl i velmi tvrdý, kapitán Andy Greene dokonce nenastoupil do třetí třetiny kvůli zranění.

Blackwood pokračuje v dobrých výkonech. Z čtyřiceti střel pustil pět gólů, ale jen málokdo by jej za ně mohl vinit. Bude ještě velmi zajímavé sledovat, jak si tento mladý talent povede. Dá se ovšem i předpokládat, že na tripu dostane možnost i Keith Kinkaid.