Peklo / Hlavní zprávy / Devils prodloužili smlouvu s Hynesem. Je reprezentantem toho, kdo jsme, ví majitel Blitzer

Devils prodloužili smlouvu s Hynesem. Je reprezentantem toho, kdo jsme, ví majitel Blitzer

Empatického Johna Hynese budou fanoušci Devils nadále vidět na střídačce New Jersey! Třiačtyřicetiletý kouč podepsal novou, dlouholetou smlouvu. John Hynes s týmem vybojoval za krátkou dobu play-off a naprosto změnil ďábelský hokej.

Sympatický mladý kouč převzal tým 2.6.2015 a od té doby se mužstvo kompletně změnilo. Starší hráči zmizeli, přišel Kyle Palmieri či Taylor Hall, Devils přivedli několik mladých hráčů a spoléhají se především na rychlý a tvrdý hokej. Za tři a půl let se Hynes stal druhým nejúspěšnějším trenérem v historii hokeje v New Jersey.

„Johnovo vedení bylo nástrojem při budování systému i kultury týmu, které se zaměřuje na rozvoj našich hráčů,“ prozrazoval generální manažer Ray Shero, který si kouče přivedl z farmy Pittsburghu Penguins. „Pěstoval skupinku veteránů a pomáhal mladým hráčům získávat zkušenosti. John je chválen pro pokrok, který tým učinil pod jeho vedením a tento závazek ukazuje, že jsme si jisti, že bude hrát roli v našem následujícím úspěchu,“ dodala nejvyšší hlava organizace Devils.

Chvály na adresu talentovaného kouče, jenž vedl i tým USA na světovém šampionátu, nešetřil ani jeden z vlastníků Josh Harris. „Johnovo vedení nás zaujalo již před třemi lety, kdy s New Jersey podepisoval smlouvu. Je skvělý učitel a mentor, jehož kvality vedly k rozvoji mladých hráčů. Jeho schopnosti komunikovat a spojit se s hráči pomohli definovat naší kulturu a nabudit ostatní k nejlepším výkonům,“ pronesl.

Nechybí ani vyjádření druhého majitela Davida Blitzera. „Johnova vášeň pro dokonalost na ledě i mimo něj je hlavním stavebním kamenem pro dosažení všeho, co chceme jako organizace dosáhnout,“ pronesl Blitzer. „Je reprezentantem toho, kdo jsme a čím chceme být. Jeho závazek vytvořit naší organizaci respektovanou konkurenty a obdivovanou vlastními fanoušky, je pro nás zásadní,“ dodal odhodlaně.

„Stanovili jsme v New Jersey standardy toho, co očekáváme – jak jednáme, jak cvičíme a jak hrajeme,“ začal hodnotit svou práci John Hynes. „Během doby, co jsem tu, tak vedení, skauti, trenéři, hráči i další personál neúnavně pracovali na vytváření této kultury. Budeme i nadále v našem týmu vytvářet principy zrnitosti, soutěžit a být samočinný. Budeme vytvářet kulturu bratrství. Vážím si důvěry Joshe, Davida a Raye,“ dodal hlavní kouč New Jersey na závěr.

Komentáře

Čtěte také

Ty Smith se připravuje na novou sezonu ve společnosti Brendana Gallaghera

Ty Smith, sedmnáctá volba draftu 2018 a nejlepší obránce WHL sezóny 2018/2019, se připravuje na Ďábelský kemp v Montrealu ve společnosti Brendana Gallaghera. Není to ale poprvé, kdy se tito hokejisté setkávají na ledě. Smith strávil poslední dvě léta ve společnosti tohoto kanadského útočníka. „Máme stejného agenta, takže tímto způsobem jsem se s ním dostal do kontaktu …