Peklo / Hlavní zprávy / Devils prodloužili smlouvu s Hynesem. Je reprezentantem toho, kdo jsme, ví majitel Blitzer

Devils prodloužili smlouvu s Hynesem. Je reprezentantem toho, kdo jsme, ví majitel Blitzer

Empatického Johna Hynese budou fanoušci Devils nadále vidět na střídačce New Jersey! Třiačtyřicetiletý kouč podepsal novou, dlouholetou smlouvu. John Hynes s týmem vybojoval za krátkou dobu play-off a naprosto změnil ďábelský hokej.

Sympatický mladý kouč převzal tým 2.6.2015 a od té doby se mužstvo kompletně změnilo. Starší hráči zmizeli, přišel Kyle Palmieri či Taylor Hall, Devils přivedli několik mladých hráčů a spoléhají se především na rychlý a tvrdý hokej. Za tři a půl let se Hynes stal druhým nejúspěšnějším trenérem v historii hokeje v New Jersey.

„Johnovo vedení bylo nástrojem při budování systému i kultury týmu, které se zaměřuje na rozvoj našich hráčů,“ prozrazoval generální manažer Ray Shero, který si kouče přivedl z farmy Pittsburghu Penguins. „Pěstoval skupinku veteránů a pomáhal mladým hráčům získávat zkušenosti. John je chválen pro pokrok, který tým učinil pod jeho vedením a tento závazek ukazuje, že jsme si jisti, že bude hrát roli v našem následujícím úspěchu,“ dodala nejvyšší hlava organizace Devils.

Chvály na adresu talentovaného kouče, jenž vedl i tým USA na světovém šampionátu, nešetřil ani jeden z vlastníků Josh Harris. „Johnovo vedení nás zaujalo již před třemi lety, kdy s New Jersey podepisoval smlouvu. Je skvělý učitel a mentor, jehož kvality vedly k rozvoji mladých hráčů. Jeho schopnosti komunikovat a spojit se s hráči pomohli definovat naší kulturu a nabudit ostatní k nejlepším výkonům,“ pronesl.

Nechybí ani vyjádření druhého majitela Davida Blitzera. „Johnova vášeň pro dokonalost na ledě i mimo něj je hlavním stavebním kamenem pro dosažení všeho, co chceme jako organizace dosáhnout,“ pronesl Blitzer. „Je reprezentantem toho, kdo jsme a čím chceme být. Jeho závazek vytvořit naší organizaci respektovanou konkurenty a obdivovanou vlastními fanoušky, je pro nás zásadní,“ dodal odhodlaně.

„Stanovili jsme v New Jersey standardy toho, co očekáváme – jak jednáme, jak cvičíme a jak hrajeme,“ začal hodnotit svou práci John Hynes. „Během doby, co jsem tu, tak vedení, skauti, trenéři, hráči i další personál neúnavně pracovali na vytváření této kultury. Budeme i nadále v našem týmu vytvářet principy zrnitosti, soutěžit a být samočinný. Budeme vytvářet kulturu bratrství. Vážím si důvěry Joshe, Davida a Raye,“ dodal hlavní kouč New Jersey na závěr.

Čtěte také

Andreas Johnsson: Těším se na práci v organizaci Devils

Minulý den byl pro vedení Devils hodně nabitý. Generální manažer Ďáblů, Tom Fitzgerald, ukázal své kvality a přivedl do rýmu několik slibných posil. O obránci Murrayovi jsme již psali, máme i článek o příchozím veteránovi, Corey Crawfordovi. Nyní se podíváme na křídelníka Andrease Johnssona. Andreas Johnsson, design by: Fadrny Masks Urostlý blonďák odehrál v nejvyšší …