Peklo / Ohlasy / Devils po prohře v Buffalu: Přehráli nás na plné čáře

Devils po prohře v Buffalu: Přehráli nás na plné čáře


Road trip sice nezačal špatně, ale Devils se nakonec nepovedl. Po úvodní výhře přišly tři porážky a pozitiva šla stranou. Nedařilo se v bráně a už vůbec ne před ní. To se potvrdilo v boji s Buffalem, kdy Ďáblové ve druhé třetině doslova propadli a prohráli ji 0:5.

„Každý prvek hry – rychlost, pohyb s pukem, boj o puk – nic z toho nebylo dobré,” hodnotil po zápase rozuzleně kouč John Hynes. „S takovým výkonem jsme na výhru pomýšlet nemohli.”

S přísným hodnocením souhlasil i obránce Ben Lovejoy. Buffalo svého oponenta přestřílelo 33:21 a bylo jasně aktivnějším týmem, což by New Jersey nemělo připouštět.

„Celkový výkon nebyl dobrý,” sypal si popel na hlavu Lovejoy. „Přehráli nás na plné čáře.”

Devils šli sice do vedení díky rychlému gólu Blakea Colemana, ale to bylo také vše, co vlastně v zápase předvedli. Poté již dominoval pouze soupeř.

New Jersey mělo ze začátku sezóny problém udržet vedení ve třetí třetině. Nyní je problém hlavně ve třetinách druhých. Již pošesté v sezóně dostalo více než tři branky v prostřední části hry.

„Vypadá to jinak, ale pocitově je to pořád to samé dokola,” vyprávěl kapitán Andy Greene. „Nevyhrávali jsme souboje, nebránili jsme dobře. Jen jsme bruslili, ale dostatečně jsme nebojovali o puk. Defenzivně jsme nestíhali a jenom jsme se za nimi honili.”

Celý tým si byl vědom toho, že co v Buffalu předvedl, za moc nestálo. Doufejme, že to také k něčemu povede. Přeci jen takových utkání je až příliš.

„Mohli bychom se na ten zápas podívat z nespočtu různých úhlů a stále bychom viděli jedno a to samé,” uzavíral kouč Hynes. „Nehráli jsme dobře. Musíme to napravit a do dalšího zápasu nastoupit úplně jinak.”

Komentáře

Čtěte také

Pět otázek pro Jacka Hughese

Termín draftu 2019 se nemilosrdně blíží a týmy NHL se seznamují s TOP prospekty, kteří mají velkou šanci dostat se do nejvyšší hokejové ligy. Jack Hughes řekl, že během svého rozhovoru s manažerským týmem a skauty NHL týmů mu New Jersey Devils nedali žádný náznak, že by byl vybrán na prvním místě v letošním ročníku …