Peklo / Ohlasy / Bojovali jsme, ale kvalitně musíme hrát celý zápas, ví Palmieri

Bojovali jsme, ale kvalitně musíme hrát celý zápas, ví Palmieri

Tohle Ďáblům nevyšlo podle představ. Na domácím ledě podlehli Torontu 2:4, povedla se pouze druhá třetina, ve které tým trenéra Johna Hynese snižoval z 0:3 na rozdíl jednoho gólu. V závěrečené dvacetiminutovce už se ale na žádný nápor nenadechl.

„Toronto má dobrý tým. Některé jejich silné stránky nám dnes dělaly opravdu problémy, což je něco, co se musíme vždy snažit odstranit,“ uvědomoval si po utkání dobře kouč Hynes.

„Musíme hrát rozhodně tvrději a intenzivněji v okolí naší branky. Tam odvedlo Toronto skvělou práci, taktéž Tampa Bay Lightning tam hraje velice dobře. Proto jsou ty týmy tak skvělé a talentované,“ dodal trenér týmu.

První třetina byla hrozná – Maple Leafs se ujali tříbrankového vedení. Ve druhé periodě však Devils po gólech Colemana a Boylea v rozmezí 26 sekund snížili na rozdíl jedné branky a zadělali na drama.

„Když prostě hrajeme tak, jak chceme, tak je to opravdu líbivé a soupeře srážíme na kolena,“ řekl po zápase kapitán týmu Andy Greene. „Když to ale tak neděláme, vypadáme jak kuřata bez hlav. Běháme dokola a nevíme kam a proč, zachraňujeme různé chyby… Prostě je třeba věřit sobě i svým spoluhráčům,“ deklaroval americký obránce.

V čem jeho hodnocení doplnil útočník Kyle Palmieri? „Musíme si vytvořit nějakou sérii výher a odehrát kvalitně celý zápas, čímž si na to vytvoříme příležitost. Bylo dobré vidět, že jsme se dokázali sebrat a vrátit k naší hře. Poladili jsme nějaké problémy, bojovali jsme a dokonce jsme měli i šanci vyrovnat, ale to už se bohužel nepodařilo.“

Další utkání čeká New Jersey v sobotu od 19:00 SEČ proti Philadelphii Flyers. Na domácím ledě v Prudential Center!

Komentáře

Čtěte také

Andy Greene: Stále tvrdě bojujeme

New Jersey už vlastně o nic nehraje, z posledních dvanácti zápasů prohrálo devět, ale není to tak, že by zápasy odevzdalo. Spíše naopak. Tým bojuje a kromě prohry v Calgary nikdy úplně nevyhořel. Jak je to možné? Devils hrají velmi tvrdě, pracují a snaží se držet. Někteří z nich hrají pro čest, někteří pro budoucí …