Peklo / Ohlasy / John Hynes: Hráli jsme perfektně

John Hynes: Hráli jsme perfektně

Tak to byl zápas jako řemen. New Jersey porazilo Chicago po osmi gólech a fanoušci se díky tomu rozhodně nenudili. S výkonem byli samozřejmě spokojení i sami hráči, což se také podepsalo na ohlasech. 

Důležitý gól vsítil Brett Seney, když na začátku třetí třetiny dal gól na 7:3, mužstvo se uklidnilo a získalo možnost více dýchat. Mladíkův výkon ocenil i kouč Hynes, který byl velmi spokojený.


„Je opravdu rychlý, hraje přesně tak, jak chceme. Je rychlý a extrémně soutěživý,” chválil útočníka John Hynes. „Je podobný Colemanovi, tvrdě maká a je si vědom toho, jaké je jeho místo v týmu.”

Seney to určitě nemá jednoduché, jeho ice-time se hodně houpe, ale i tak dokáže být velmi konzistentní.


„Občas získává hodně čase na ledě, občas méně. Ale i tak dokáže mít vliv na hru,” pokračoval v hodnocení hlavní kouč. „Co se nikdy nemění, je jeho rychlost a soutěživost. To je úžasné.”¨

Důležité byly i přesilovky, ve kterých se New Jersey opravdu dařilo. Devils dali dvě branky a shodli se na tom, že to opravdu hodně pomohlo k tomu, aby utkání dotáhli do vítězného konce.


„Měli jsme šance v minulých zápasech, ale něco tomu chybělo,” hodnotil Brian Boyle. „Občas to prostě padá, ale nějak se to nedařilo. Shlédli jsme několik videí, šli jsme více před branku a to se vyplatilo.”

Desátý zápas odchytal v NHL Mackenzie Blackwood a byl to teprve první zápas, ve kterém mohl uvažovat o tom, že gól či dva méně by neuškodily.  I z takových a možná především z nich se ale dá hodně přiučit.


„Hráli jsme hodně dobře, ale někdy jsme se až moc nechali unést,” nabízel své hodnocení zápasu hlavní kouč John Hynes. „Vedli jsme 6:1 a poté jsme trochu usnuli. I tak jsme se ale vrátili a opět ukázali, že jsme silní. S výkonem jsem spokojený. Věříme, že si jej přeneseme i do dalšího zápasu.”


Komentáře

Čtěte také

Ty Smith: Loňské vyřazení z kádru mě mrzelo, ale zároveň motivovalo

Talentovaný obránce Ty Smith nenesl úplně nejlépe, když byl před startem sezony 2018/2019 vyřazen z týmu a poslán zpět do WHL. Nyní je však odhodlaný přesvědčit trenéry, že se stal ještě lepším hráčem. „Bylo to pro mě těžké, ale zároveň mě to motivovalo,“ přiznává. „Nechcete to slyšet, nicméně když se za tím ohlédnu nyní, ve …