Peklo / Ohlasy / John Hynes: Začátek zápasu byl neakceptovatelný

John Hynes: Začátek zápasu byl neakceptovatelný

Devils čekal po divočině proti Chicagu hned další zápas. Hráči naskočili do letadla a vydali se směrem Columbus. Domácí měli volno a mohli se v klidu připravit, což se ukázalo jako klíčové.

Modrokabátníci na Ďábly vyjeli v plné síle a dokonale soupeře zaskočili. Dali rychlé dvě branky a získali pohodlný náskok, který si podrželi do konce zápasu a New Jersey porazili i v třetím vzájemném klání této sezóny.

„Myslím, že to bylo spíše individuální než týmovým výkonem,” řekl kouč John Hynes. „Možná to bylo tím nočním přeletem, těžko říct. Musím si s některými hráči promluvit a zjistit, proč nepodali výkon, jaký bych od nich očekával.”

Složitý to byl začátek i pro Keith Kinkaida, jenž z prvních deseti střel čtyři pustil za svá záda. Zbylých čtyřiadvacet ovšem pokryl s jistotou. Bohužel, spoluhráči nedávali góly a na soupeře se již nedotáhli.

„Nejsem s tím spokojený,” vykládal po zápase viditelně zklamaný Keith Kinkaid. „Občas je to složitější se z toho dostat. Teď se mi nedaří najít odpovědi na to, jak přinést lepší výkony. Snad se to brzy změní.”

Hlavně ze začátku navíc nepomohla ani obrana. Hráči soupeře se důrazně dostali k pukům u brány a ty naposílali do brány.

„Začátek zápasu byl opravdu špatný, neakceptovatelný,” hodnotil hlavní trenér. „Jako celek to už ale bylo lepší. Měli jsme šance, zlepšili jsme hru, ale tím prospaným úvodem jsme si to nechali utéct. To se nesmí stávat.”

Devils čeká další zápas proti Anaheimu. Doufejme, že se jim podaří zlepšit výkon a získat nějaké důležité bodíky!

Čtěte také

Devils na domácom ľade privítajú Ottawu Senators

Diabli v poslednom domácom zápase podľahli tesne Pittsburghu Penguins 3:4. Dnes ich čaká Ottawa Senators, ktorej patrí v tabuľke Východnej konferencie posledné 16. miesto. Zápas začína o 1:00 SEČ. Ottawa neprežíva vôbec vydarenú sezónu a od začiatku ročníku sa motá na chvoste NHL. V 59 odohraných stretnutiach si pripísali na svoje konto len 49 bodov …