Peklo / Ohlasy / John Hynes: Začátek zápasu byl neakceptovatelný

John Hynes: Začátek zápasu byl neakceptovatelný

Devils čekal po divočině proti Chicagu hned další zápas. Hráči naskočili do letadla a vydali se směrem Columbus. Domácí měli volno a mohli se v klidu připravit, což se ukázalo jako klíčové.

Modrokabátníci na Ďábly vyjeli v plné síle a dokonale soupeře zaskočili. Dali rychlé dvě branky a získali pohodlný náskok, který si podrželi do konce zápasu a New Jersey porazili i v třetím vzájemném klání této sezóny.

„Myslím, že to bylo spíše individuální než týmovým výkonem,” řekl kouč John Hynes. „Možná to bylo tím nočním přeletem, těžko říct. Musím si s některými hráči promluvit a zjistit, proč nepodali výkon, jaký bych od nich očekával.”

Složitý to byl začátek i pro Keith Kinkaida, jenž z prvních deseti střel čtyři pustil za svá záda. Zbylých čtyřiadvacet ovšem pokryl s jistotou. Bohužel, spoluhráči nedávali góly a na soupeře se již nedotáhli.

„Nejsem s tím spokojený,” vykládal po zápase viditelně zklamaný Keith Kinkaid. „Občas je to složitější se z toho dostat. Teď se mi nedaří najít odpovědi na to, jak přinést lepší výkony. Snad se to brzy změní.”

Hlavně ze začátku navíc nepomohla ani obrana. Hráči soupeře se důrazně dostali k pukům u brány a ty naposílali do brány.

„Začátek zápasu byl opravdu špatný, neakceptovatelný,” hodnotil hlavní trenér. „Jako celek to už ale bylo lepší. Měli jsme šance, zlepšili jsme hru, ale tím prospaným úvodem jsme si to nechali utéct. To se nesmí stávat.”

Devils čeká další zápas proti Anaheimu. Doufejme, že se jim podaří zlepšit výkon a získat nějaké důležité bodíky!

Komentáře

Čtěte také

DEVILS MAJÍ PRVNÍ VOLBU

JE TO DOMA New Jersey Devils zažívají Dejavu a po dvou letech opět budou v Draftu, konaném 21. června 2019 ve Vancouveru, vybírat z prvního místa! Dle odborné veřejnosti je předpokládanou jedničkou draftu je americký útočník Jack Hughes. Konečné výsledky loterie: 1 . New Jersey Devils2. New York Rangers3. Chicago Blackhawks4. Colorado Avalanche5. Los Angeles …