Peklo / Hlavní zprávy / Hall je v New Jersey šťastný, diskuze o kontraktu mohou začít

Hall je v New Jersey šťastný, diskuze o kontraktu mohou začít

Podle agenta Taylora Halla si ďábelská devítka užívá hru v New Jersey, a tak by neměl být problém s prodloužením jeho kontraktu. Ten vyprší 30. 6. 2020.

Taylor Hall byl v roce 2016 součástí stále velice diskutovatelného trejdu. Do New Jersey přišel pouze za Adama Larssona a od této doby patří mezi nejhorší trejdy v historii Oilers. Na druhé straně stojí manažer, jenž získal top hráče za průměrného beka.

„Nedávno jsem se setkal s Taylorem v Montrealu. Měli jsme parádní rozhovor, miluje New Jersey a celou fanouškovskou základnu,“ pronesl v pořadu Stellick and Simmer in the Morning na rádiu Sirius/XM Taylorův agent Darren Ferris. „Myslím si, že to bude typ konverzace, kdy si sednou s rodinou a Rayem Sherem na konci sezóny. Řekneme si: OK, jak vypadá budoucnost? A pak se pravděpodobně rozhodne,“ dodal zástupce držitele Hart Trophy z posledního ročníku NHL.

Darren Ferris navíc neočekává, že by v debatě mezi Hallem a Sherem mělo dojít k nějakému většímu zádrhelu. Obě strany mají velký zájem pokračovat ve spolupráci. K podpisu by navíc mohlo dojít už v roce 2019.

Taylor Hall nasbíral v letošním ročníku 37 bodů, přičemž nastoupil do třiatřiceti duelů. Sedmadvacetileté rychlonohé křídlo se zranilo 13. 12, ale hned pět dní na to se vrátilo do kolotoče NHL. Zde si ale kanadský útočník zranění obnovil a od té doby nenastoupil. Celkově to dělá již osmnáct utkání v řadě!

Agent Taylora Halla se navíc nechal slyšet, že je fanouškem Raye Shera a líbí se mu, jakou práci s týmem odvádí. „Je jedním z nejlepších v lize a se svými hráči zachází ohromně,“ pochválil generálního manažera Devils. „Jsem obrovským fanouškem Raye a práce, kterou odvádí. Stála před ním velká výzva, když přijímal organizaci a měl ji dát dohromady. Myslím si, že odvádí neskutečnou práci.“

Čtěte také

Capitals 5-2 Devils