Peklo / Ohlasy / John Hynes: Cory je zpátky

John Hynes: Cory je zpátky

Skvělá práce! Ďáblové v Prudential Center vynulovali Ottawu Senators a připsali si vysoké vítězství 4:0. Svůj první gól v NHL zaznamenal Kurtis Gabriel a Cory Schneider podpořil znovunalezenou formou čistým kontem po třiceti zákrocích.

„Je skvělé vidět, že se Corymu opět daří,” chválil brankáře trenér Devils. „Dnes vychytal nulu. A to i přes to, že jsme poté nehráli úplně dobře. Bylo skvělé sledovat jak se mu daří.”

Do utkání nezasáhlo hned několik hráčů z obou týmů. Na straně Devils to byl Johansson a Lovejoy, u Ottawy Duchene, Stone a Dzingel. Oba celky šetřily své hráče před deadline výměn. To samozřejmě ovlivnilo i výkon obou mužstev.

„Oba týmy byly v podobné situaci,” pověděl k tomu kouč John Hynes. „Vědělo se, že se budou šetřit někteří hráči a s tím i oba týmy do zápasu šly. Možná jsme to v hlavách zvádli o něco lépe a i proto jsme začali velmi dobře.”

Novinářům samozřejmě neunikl gól Gabriela a je tedy logické, že i o něm po zápase byla řeč. Kouč John Hynes byl s jeho výkonem velmi spokojený.

„Opravdu tvrdě pracuje, hraje tvrdě a nebojí se toho,” hodnotil výkony Gabriela kouč. „Není pro něj jednoduché dostat se do šancí, ale bojovností dokazuje, že na to má. Ví, že nic mu nespadne do klína a to se nám na něm líbí. Je opravdu dobrý hráč a věříme, že se bude jen zlepšovat.”

V dalších dnech na nás čeká pravděpodobně pár výměn. Máme se tedy na co těšit. Uvidíme, jak to vše dopadne a s čím budeme moci počítat do další sezóny. Máme se na co těšit.

Komentáře

Čtěte také

Kdo je Nikita Gusev? Bude přínosem pro Devils?

Očekávaný podpis nového hráče se včera odpoledne stal skutečností. Ray Shero ukázal svůj obchodní um a z Vegas Golden Knights získal levé křídlo, rodáka z Ruska, Nikitu Guseva. Kdo je vlastně Nikita Gusev? Odkud přišel a jak moc dobrý hráč to je, si teď představíme. Příchod sedmadvacetiletého útočníka byl již několik týdnů předmětem diskuzí na …