Peklo / Hlavní zprávy / Sháníme posilu do redakce New Jersey Devils CZ/SK

Sháníme posilu do redakce New Jersey Devils CZ/SK

Chcete se stát členem redakce webu newjerseydevils.eu a jedním ze správců facebookového a instagramového profilu New Jersey Devils CZ/SK? Máte příležitost!

Z naší redakce se spousta redaktorů propracovala i na prestižnější místa jako do redakcí hokejových klubů hrajících Tipsport extraligu, případně na weby jako nhl.cz a hokej.cz, a také do tištěných médií. Z důvodu časové vytíženosti současných redaktorů však sháníme posilu!

Co požadujeme?
– kvalitní češtinu/slovenštinu
– schopnost překladu z angličtiny do češtiny/slovenštiny
– časovou flexibilitu
– spolehlivost, ochotu
– schopnost psát články
– základní dovenosti s Facebookem a Instagramem
– přehled o dění okolo New Jersey Devils

Co nabízíme?
– skvělý a ochotný kolektiv
– výborný odrazový můstek k dalším angažmá v žurnalistice
– perspektivu kariérního růstu
– možnost akreditací na zápasy New Jersey Devils

Dovolujeme si upozornit, že finanční ohodnocení není žádné. Za celých sedm let, co československou fanpage New Jersey Devils provozujeme, jsme si nikdo z nás nevydělali ani korunu. Vše děláme dobrovolně ve svém volném čase.

V případě zájmu se ozvěte na e-mail michalbelsan11@gmail.com. Pokud již máte nějaké redaktorské zkušenosti, rozhodně se o nich ve zprávě zmiňte.

Komentáře

Čtěte také

Diabli, ktorí sa predstavia na MS v Bratislave a Košiciach

Pre Devils sa tento rok sezóna skončila už po základnej časti, a tak niektorí Diabli cestujú na Majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok konajú na Slovensku v Bratislave a Košiciach. KanadaMacKenzie Blackwood Big Mac, ako je prezývaný tento brankár, zažíva sezónu ako z ríše snov. 22-ročný gólman bol pred sezónou až štvorkou mužstva Devils. Avšak …