Peklo / Hlavní zprávy / Sháníme posilu do redakce New Jersey Devils CZ/SK

Sháníme posilu do redakce New Jersey Devils CZ/SK

Chcete se stát členem redakce webu newjerseydevils.eu a jedním ze správců facebookového a instagramového profilu New Jersey Devils CZ/SK? Máte příležitost!

Z naší redakce se spousta redaktorů propracovala i na prestižnější místa jako do redakcí hokejových klubů hrajících Tipsport extraligu, případně na weby jako nhl.cz a hokej.cz, a také do tištěných médií. Z důvodu časové vytíženosti současných redaktorů však sháníme posilu!

Co požadujeme?
– kvalitní češtinu/slovenštinu
– schopnost překladu z angličtiny do češtiny/slovenštiny
– časovou flexibilitu
– spolehlivost, ochotu
– schopnost psát články
– základní dovenosti s Facebookem a Instagramem
– přehled o dění okolo New Jersey Devils

Co nabízíme?
– skvělý a ochotný kolektiv
– výborný odrazový můstek k dalším angažmá v žurnalistice
– perspektivu kariérního růstu
– možnost akreditací na zápasy New Jersey Devils

Dovolujeme si upozornit, že finanční ohodnocení není žádné. Za celých sedm let, co československou fanpage New Jersey Devils provozujeme, jsme si nikdo z nás nevydělali ani korunu. Vše děláme dobrovolně ve svém volném čase.

V případě zájmu se ozvěte na e-mail michalbelsan11@gmail.com. Pokud již máte nějaké redaktorské zkušenosti, rozhodně se o nich ve zprávě zmiňte.

Komentáře

Čtěte také

Ty Smith se připravuje na novou sezonu ve společnosti Brendana Gallaghera

Ty Smith, sedmnáctá volba draftu 2018 a nejlepší obránce WHL sezóny 2018/2019, se připravuje na Ďábelský kemp v Montrealu ve společnosti Brendana Gallaghera. Není to ale poprvé, kdy se tito hokejisté setkávají na ledě. Smith strávil poslední dvě léta ve společnosti tohoto kanadského útočníka. „Máme stejného agenta, takže tímto způsobem jsem se s ním dostal do kontaktu …