Peklo / Ohlasy / Kluci přede mnou hráli dobře, chválil Blackwood

Kluci přede mnou hráli dobře, chválil Blackwood

Fotbalovým výsledkem 0:1 prohráli Ďáblové na ledě Bostonu, který bodoval ve všech ze svých posledních 16 zápasů. Slušný počin, ale přesto New Jersey mrzelo, že se ani jednou neprosadilo.

„Myslím si, že bychom měli nalézt způsob, jak se dostávat k dorážkám a tečím,“ říká trenér John Hynes. „Viděli jste, že jsme měli nějaké náznaky… Ale ne dostatek šancí na gól. Musíme dávat takové ty ošklivější, vydřené góly,“ dodává.

Brankář Mackenzie Blackwood si připsal 29 zákroků a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Ďábly držel nad vodou, bohužel i to bylo málo.

„Kluci přede mnou hráli opravdu dobře,“ vysekl jim poklonu. „Působili celý zápas organizovaně. Bostonu jsme nedopřáli mnoho stoprocentních gólovek, takže bych je chtěl takto ocenit,“ vzkázal jim Blackwood.

Zápas předčasně opustil Nico Hischier, a to kvůli zranění. Dalšímu v již tak zdecimovaném kádru Devils. „Zatím však nevíme, jak na tom bude,“ neměl žádné větší informace trenér Hynes.

V dalším utkání přivítá New Jersey na domácím ledě tým Columbusu, do kterého vytrejdovalo brankáře Keitha Kinkaida. Hrát se bude z úterý na středu v 1:00 SEČ.

Komentáře

Čtěte také

Kdo je Nikita Gusev? Bude přínosem pro Devils?

Očekávaný podpis nového hráče se včera odpoledne stal skutečností. Ray Shero ukázal svůj obchodní um a z Vegas Golden Knights získal levé křídlo, rodáka z Ruska, Nikitu Guseva. Kdo je vlastně Nikita Gusev? Odkud přišel a jak moc dobrý hráč to je, si teď představíme. Příchod sedmadvacetiletého útočníka byl již několik týdnů předmětem diskuzí na …