Peklo / Ohlasy / Michael McLeod: Dokázali jsme si, že můžeme hrát s kýmkoliv

Michael McLeod: Dokázali jsme si, že můžeme hrát s kýmkoliv

Devils sice s Columbusem padli, ale hráli velmi dobře. Snaha byla evidentní a i předvedená hra stála za to. Zdá se, že Ďáblové jsou na správné cestě směrem k zlepšení.

„Samotné nás těšilo, že jsme hráli dobře,” přiznával Travis Zajac. „Když máme správný mindset a hrajeme správně, jsme stejně dobří jako ostatní týmy v lize.”

Důležitým puzzlem do skládačky byl i výkon Coryho Schneidera. Tomu se začíná znova dařit a je velkou oporou. Ačkoliv Modrokabátníci vyslali jen osmnáct střel, gólman Devils svůj tým podržel a je skvělé vědět, že starý Cory je zpět.

„Ukazuje, že je konzistentní,” chválil jej kouč John Hynes. „Zvládá různé typy zápasů. Dnes neměl moc práce, ale když ji měl, tak byl připraven a podržel nás v zápase.”

Dalším pozitivním aspektem hry byl Kevin Rooney. Při absenci Hischiera dostal v prodloužení na starost vhazování a vedl si skvěle. Ukazuje, že dozrává v platného centra a zdá se, že jeho výkonnost jde pouze nahoru.

„Na vhazování je výborný, skvěle bruslí a hraje dobře dopředu,” vysekl mu poklonu trenér. „V oslabení je vážnou hrozbou pro soupeře. Protože je chytrý a dobrý na vhazování, ideálně se hodí ke hře tři na tři.

Ďáblové hrají s týmy, které bojují o play-off a je dobré vidět, že i proti nim se jim daří. Jedním takovým byl Columbus a i bod z tohoto utkání ukazuje příslib do budoucna.

„Columbus hodně potřeboval oba dva body,” vyprávěl Michael McLeod. „Udělali nějaké trejdy a snaží se vybojovat co nejlepší umístění pro play-off. Bylo skvělé být po většinu zápasu lepším týmem a dokázat si, že s nimi klidně můžeme hrát.”

Čtěte také

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020. Volba č.7 Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu …