Peklo / Ohlasy / Ve Washingtonu Ďáblové padli. „Byli jsme pomalí při přesilovkách,“ štvalo kouče

Ve Washingtonu Ďáblové padli. „Byli jsme pomalí při přesilovkách,“ štvalo kouče

Washington vyhrál pošesté v řadě, Ďábly vynuloval v poměru 3:0. Pro brankáře Holtbyho šlo o páté čisté konto proti Devils v kariéře. Tým z Newarku prohrál popáté za sebou a navíc více než dva góly vstřelil naposledy před sedmi zápasy.

„Myslím si, že jsme dnes měli celkem dobré brankové příležitosti,“ řekl trenér John Hynes. „Bohužel jsme z toho nevstřelili branku, ale nemůžeme to dávat za vinu nesnaze. Ty věci, které chceme po hráčích, aby z nich dávali góly, tam byly. Jenom nám chybí ještě ta finální fáze…“ dodal.

Obrovské trápení zažívá New Jersey na přesilových hrách. Hned 24 posledních nedokázalo proměnit, proti Washingtonu dokonce šest. „Dnes jsme byli při přesilovkách hrozně pomalí,“ vyčetl svému týmu kouč Hynes. „Bylo tam něco, co vypadalo dobře, ale ta finální rozhodnutí vůbec nebyla taková, jaká bychom potřebovali,“ všiml si.

A jak duel viděl útočník Kyle Palmieri, který se vrátil do sestavy? „Odehráli jsme dobrou první třetinu, ve druhé jsme se ovšem trochu začali ztrácet. Capitals mají dobrý tým. Ví, jak vyhrávat zápasy v této části roku. My si z duelu můžeme vzít nějaká pozitiva, ale rozhodně si ukážeme věci, které musíme zlepšit do příště,“ řekl.

„Gólových šancí jsme tam pár měli, ale Holtby prostě chytal dobře, měl skvělé zákroky,“ dodal uznale Palmieri. „V něčem jsme mu to ale až příliš usnadnili.“

Nutno při všech výkonech myslet na to, že více než polovina současného týmu startovala sezonu v AHL… „Musíme pokračovat v nastoleném procesu. Kluci dostávají šance, tým je soutěživý, ale bohužel se teď nedaří vyhrávat,“ mrzí trenéra Johna Hynese.

Komentáře

Čtěte také

Nový analytik Ďáblů Tyler Dellow: Pomůžeme jak trenérům, tak manažerovi Sherovi

Tyler Dellow. Že vám to jméno nic neříká? To vůbec nevadí, my vám ho představíme! Jedná se o nového viceprezidenta analytického oddělení New Jersey Devils. Dellow dosud pracoval například jako redaktor Sportsnet či jeho vlastní stránky mc79hockey.com. Jeho práce s analytikou zaujala v NHL již v roce 2014, kdy začal pracovat v organizaci Edmontonu Oilers …