Peklo / Ohlasy / Ďáblové se vrátili do zápasu a udolali Canucks

Ďáblové se vrátili do zápasu a udolali Canucks

Ďáblové vyzvali v dalším zápase kanadského tripu Vancouver Canucks. Poměr výher a proher byl na tripu zatím po výhře nad Edmontonem a prohe v Calgary vyrovnaný 1-1. Po 42. minutách zápasu to ale vypadalo, že Devils připojí další prohru.

První třetina nebyla žádnou ofenzivní smrští. Canucks vyslali na Blackwooda pouhých šest střel, Devils byli podstatně aktivnější se 13 střelami. Vancouver poprvé vystřelil na Blackwooda dokonce až v čase 6:30.

Druhá třetina už však patřila Canucks, když přestříleli Devils 10-4 a po Staffordově vyloučení šli do vedení. Když pak na začátku třetího dějství Canucks navýšili, vypadalo to s Ďábly špatně.

V 6. minutě se však předvedly posily. Po výměně puku, střele a pohotové dorážce Rooneyho Devils snížili, pro kterého to byl již 6. gól v sezoně, asistovali mu Carrick a Agostino. Agostino touto asistencí prodloužil svoji bodovou šnůru na 4 zápasy, ve kterých vstřelil tři branky a přidal jednu asistenci.

Tím ale Ďáblové neskončili a aktivní Noesen srovnal. Noesen byl velmi aktivním střelcem. V první třetině bylo z 13 střel hned pět jeho a jeho první minuty v elitní lajně mu velmi svědčily.

Devils tedy dokázali srovnat zápas a dokonce získat i druhý bod v nájezdech. V těch se prosadili Stafford a Severson. Severson proměnil, sice trochu se štěstím a v pádu, ale i to se počítá!

Blackwood si napravil reputaci po tom, co obdržel devět branek z 39 střel v Calgary. Dnes si připsal 31 úspěšných zásahů z 33 celkových pokusů. K tomu ještě navrch zastavil šest ze sedmi nájezdových střelců.

Devils čeká poslední zápas v tripu, který odehrají v Denveru v Coloradu. Poté se představí ve čtyřech po sobě jdoucích domácích zápasech v Prudential Center.