Peklo / Hlavní zprávy / Vracíme se na Facebook! Pouze na jiné stránce…

Vracíme se na Facebook! Pouze na jiné stránce…

Jak jistě víte, před několika týdny byl námi dlouhá léta provozovaný Facebook z důvodu porušování pravidel, konkrétně vydávání se za jinou osobu/tým, zablokován. Jeden z fanoušků však dokázal získat jinou československou facebookovou stránku, kterou nám předal, a za to mu moc děkujeme!

Nově tak budeme vystupovat na Facebooku pod názvem NJD CZ/SK – neoficiální fanklub, aby bylo již z názvu zřejmé, že jde pouze o neoficiální stránku. Najdete nás také pod uživatelským jménem njdczsk, tedy URL adresou facebook.com/njdczsk. Nebo jednoduše po kliknutí ZDE. Budeme rádi, když nás budete podporovat i na novém Facebooku a společně se znovu vrátíme ke komunitě, kterou jsme měli vytvořenou! Spolu tak opět můžeme sledovat novinky z klubu, diskutovat, debatovat nad výsledky a přestupy a podobně.

Díky za podporu.

Ďábel nikdy nespí!

Čtěte také

Velký přehled Draftu. Koho Devils ulovili?

Máme za sebou nestandardní Draft, kvůli šíření viru COVID-19 bylo potřeba přijmou opatření a volby se konaly telegraficky. A jak to dopadlo? Kdo bude v příští sezoně na nováčkovském kempu? New Jersey mělo celkem 9 voleb, z toho 3 v prvním kole. Na ty nejlepší v seznamu so zálusk děla nemohlo, první volba byla až …