Peklo / Preview / Zverencov kouča Hynesa čaká posledný súboj proti Rangers v tomto ročníku!

Zverencov kouča Hynesa čaká posledný súboj proti Rangers v tomto ročníku!

Diabli majú pred sebou posledné tri zápasy do konca základnej časti NHL. V tom dnešnom pôjde o tradičnú rivalitu a tvrdý boj o každý kúsok ľadu proti hráčom New Yorku Rangers! Stretnutie sa začína o 1:00 SEČ.

Rangers sa rozhodli pre prebudovanie kádra a po neúspešnom minulom ročníku pokračujú v nevýrazných výkonoch aj v aktuálnej sezóne. Jazdci majú po 78 odohraných zápasoch bilanciu 31-34-13, čo im v prepočte vynieslo 75 bodov do tabuľky. Ich skóre je 218:258. Rovnako ako Diabli, aj Jazdci majú problém najmä so zápasmi na ľade súperov. Zatiaľčo doma v Madison Square Garden zaznamenali bilanciu 18-3-8, u súperov je to nie príliš lichotivá bilancia 13-21-5. Hráči Rangers však dokázali zvíťaziť v predošlých dvoch zápasoch, naposledy uspeli proti Philadelphii Flyers pomerom 3:0, no celkovo v ostatných desiatich zápasoch zaznamenali bilanciu 3-6-1.

Tím z Manhattanu je aktuálne druhým najhorším tímom Metropolitnej divízie, úplne najhorším je tím z Newarku so 65 bodmi. Okrem toho im vo Východnej konferencii patrí 12. priečka, keď sa za nimi okrem Diablov radia aj Detroit Red Wings, Buffalo Sabres a Ottawa Senators. V celej lige im patrí 26. miesto.

Súpiska Rangers

Brankári: Henrik Lundqvist, Alexandar Georgiev

Obrancovia: Fredrik Claesson, Tony DeAngelo, John Gilmour, Libor Hájek, Neal Pionk, Kevin Shattenkirk, Brady Skjei, Brendan Smith, Marc Staal (A)

Útočníci: Lias Andersson, Connor Brickley, Pavel Buchnevich, Filip Chytil, Jesper Fast (A), Brett Howden, Chris Kreider (A), Brendan Lemieux, Vinni Lettieri, Vladislav Namestnikov, Boo Nieves, Ryan Strome, Jimmy Vesey, Mika Zibanejad (A)

Predpokladané zostavy

New Jersey Devils – Blackwood (Schneider); Greene, Severson, Butcher, Santini, Müller, Carrick – Agostino, Hischier, Coleman – Wood, Zajac, Anderson – Stafford, Zacha, McLeod – Noesen, Rooney, Bastian

New York Rangers – Lundqvist (Georgiev); Skjei, Shattenkirk, Staal, DeAngelo, Claesson, Pionk – Kreider, Zibanejad, Buchnevich – Namestnikov, Chytil, Vesey – Smith, Howden, Strome – Nieves, Andersson, Lettieri

Tipovačka 80

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …