Peklo / Ohlasy / Po většinu zápasu jsme byli lepší, mrzelo kouče Hynese

Po většinu zápasu jsme byli lepší, mrzelo kouče Hynese

Ďáblové prohráli na ledě Caroliny Hurricanes 1:3, ačkoliv byli aktivějším mužstvem. Domácí si tak zajistili poprvé od roku 2009 postup do play off.

„Myslím si, že jsme bojovali poměrně dobře. Bohužel jsme neproměnili tolik šancí, kolik bychom potřebovali,“ mínil trenér John Hynes. „Ale většinu zápasu jsme byli lepším týmem,“ dodal.

Jediný gól New Jersey v zápase vstřelil kapitán Andy Greene, brankář Cory Schneider si připsal 23 zákroků.

„Když se podíváte na ty góly, co jsme dostali, tak zejména ty dva při hře 5 na 5 byly opravdové chyby,“ štvalo trenéra Ďáblů. „A ty děláme celou sezonu. Jde o rozhodnutí v ten daný moment, což nás často stálo celý zápas. Třeba dnes,“ všiml si.

Carolinu za účastí v play off hnalo přes 17 tisíc diváků, atmosféra byla vynikající. Takovou Hurricanes jen tak nemají, čehož si všiml i brankář Schneider. „Nikdy jsem tu neviděl lepší,“ přiznal.

A co podle kapitána chybělo k tomu, aby Devils uspěli? „Opět se nám nedařilo dostatečně cpát puk do brány. Musíme se v tom prostoru více pohybovat, vytvářet tam větší tlak. Odvedli jsme spoustu dobré práce, vytvářeli si tlak, ale Carolina má dobrý tým a hraje strukturovaně i organizovaně,“ řekl Greene.

Čtěte také

Capitals 5-2 Devils