Peklo / Hlavní zprávy / Přesně tohle chce hráč vidět. Taylor Hall ocenil práci Raye Shera

Přesně tohle chce hráč vidět. Taylor Hall ocenil práci Raye Shera

Taylor Hall se v těchto dnech účastnil každoročního golfového charitativního turnaje pod hlavičkou NHLPA. Hodnotil kroky Raye Shera a jak bude vypadat tým po přidání Jacka Hughese a P.K. Subbana.

„To se mi v New Jersey vždycky líbilo,“ začal odpovídat na otázky novinářů Hall. „To se nezměnilo. Byl přidán talent a obrovská dovednost. Přesně tohle chce hráč mimo sezónu vidět. Je to vzrušující,“ dodal držitel Hart Trophy z roku 2018.

Taylor Hall, jednička draftu roku 2010, si následně uvědomovala pozitivní změny v týmu. „Budeme mít v příští sezóně několik nových tváří. Důležitý bude dobrý start, ale nová krev v týmu je potřebná,“ dodal hráč, jemuž po následující sezóně končí kontrakt.

První novou akvizicí v kádru Devils bude mladičký Jack Hughes, který se před týdnem stal jedničkou draftu. „Je to úžasně talentovaný hráč,“ pronesl na adresu jeho budoucí spoluhráč. „Je zrozen pro současnou NHL, je opravdu rychlý a skvěle bruslí. Nemohu se dočkat, až jej uvidím na NHL úrovni,“ zakončil Hall.

Řeč přišla i na Subbana, kanadského bombarďáka, který byl přiveden do New Jersey ve stejný den jako Jack Hughes. „Má neskutečnou ránu,“ vyhrkl rodák z Alberty. „A když získá puk, je nepředvídatelné, jak s ním dokáže založit útok. V posledním ročníku nám moc nefungovala přesilovka. P.K. by se svou střelou a hrou mohl přinést to, co chybělo,“ nešetřil chválou na svého bývalého reprezentačního kolegu Taylor Hall.

„Ať už bude hrát přesilovku anebo nastupovat proti top lajnám soupeře, usnadní hru každého spoluhráče na ledě,“ zakončil povídaní Hall, který v posledním ročníku vynechal 49 utkání základní části.

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …