Peklo / Hlavní zprávy / Můj cíl? Hrát v NHL, říká jasně Jack Hughes

Můj cíl? Hrát v NHL, říká jasně Jack Hughes

Mediální povinnosti, fanfáry, natáčení, focení… To vše má Jack Hughes za sebou, teď už se ale na rozvojovém kempu opět venuje tomu, co má nejradši – hokeji.

„Na ledě si to chci hlavně užít a dělat to, co mám dělat,“ říká skromně. „Hokejista musí milovat možnost, že hraje hokej. Platí to tak i pro mě. Na ledě si to užívám nejvíce, protože dělám to, co miluji,“ dodává.

V prvních dnech na rozvojovém kempu zaujal. „Jako trenér víte, že hokej není nic lehkého, ale když jsem ho sledoval, tak to vypadalo, jako by to pro něj bylo strašně jednoduché,“ obdivuje trenér Binghamtonu Mark Dennehy, který má kemp na starosti. „Je rychlý a má dobré tempo, odvádí dobrou práci,“ říká kouč.

Velký cíl Jacka Hughese je přizpůsobit se hernímu stylu New Jersey Devils a zapadnout. „Chci se naučit nějaké věci, dostat se do toho, najít si k tomu cestu. Pak se budu cítit pohodlně. Pár věcí proberu s vedením a během léta se vše naučím,“ věří si americký mladík.

A jaký je jeho největší cíl? „Hrát NHL!“ odpovídá jasně. „Jsem na to soustředěný a připravený. Ani nad tím nějak nepřemýšlím, vím, že se to ode mě očekává. A já to očekávám od sebe,“ uzavírá rozhovor.

Hughes na tradičním turnaji ve hře 3 na 3 bojoval za Team Niedermayer a společně s brankářem Akirou Schmidem, obránci Reillym Walshem, Xavierem Bernardem a Jérémym Grouleauem a útočníky Dannym Weightem, Tycem Thompsonem, Brandonem Gignacem a Blakem Speersem ho ovládl!

Čtěte také

Andreas Johnsson: Těším se na práci v organizaci Devils

Minulý den byl pro vedení Devils hodně nabitý. Generální manažer Ďáblů, Tom Fitzgerald, ukázal své kvality a přivedl do rýmu několik slibných posil. O obránci Murrayovi jsme již psali, máme i článek o příchozím veteránovi, Corey Crawfordovi. Nyní se podíváme na křídelníka Andrease Johnssona. Andreas Johnsson, design by: Fadrny Masks Urostlý blonďák odehrál v nejvyšší …