Peklo / FAQ / Potvrdí Pavel Zacha svůj potenciál v nové sezoně?

Potvrdí Pavel Zacha svůj potenciál v nové sezoně?

Nejednalo se o snadný rok pro Pavla Zachu. Dvaadvacetiletý útočník Ďáblů si prošel zraněním a přesunem na farmu v Binghamtonu. „Musí být silnější na puku. Musí být konkurenceschopnější. Jedná se o velkého a silného kluka, který umí dobře bruslit,” prohlásil v minulé sezóně o Zachovi hlavní trenér Ďáblů John Hynes.

V úterý 10. září podepsal Zacha novou tříletou smlouvu s New Jersey, které ho draftovalo v roce 2015. Stalo se tak dva dny před začátkem kempu. „Je příjemné být zase tady mezi všemi kluky. Nyní se mohu soustředit na hokej a připravit se na novou sezonu. Jsem opravdu rád, že vyjednávání o nové smlouvě skončilo a jsem zde,” neskrývá nadšení Zacha.

V loňské sezoně vyrovnal své bodové maximum v NHL, když získal 25 bodů za 13 branek a 12 asistencí. Po návratu ze zranění zaznamenal v minulém ročníku v 7 zápasech 6 bodů (1+5). Tříletá dohoda dává Zachovi možnost ukázat Ďáblům, že se jako hráč může dále zlepšovat. „Myslím, že jsem se každý rok, co jsem v New Jersey, zlepšil. Tříletá dohoda je dobrá pro obě strany. Každý rok se mohu zlepšit a je jen na mě, abych se ukázal a byl lepším hráčem.”

Nyní je čas se zaměřit na svůj úspěch na konci minulého ročníku a přenést své osobní výkony ze závěru minulého ročníku do nové sezony. „Strávil jsem v létě spoustu času sledováním videí své hry a zaměřil jsem se na chyby v minulých sezonách, kterých se dokáži vyvarovat. Přemýšlel jsem o věcech, které musím udělat, abych měl opravdu dobrý start v novém ročníku, což byl pro mě minulý rok problém,” zakončuje Zacha.

Čtěte také

Dva Ďáblové nominováni na mistrovství světa juniorů

Juniorský tým USA zveřejnil soupisku 43 hráčů pro nadcházející Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2021.🏒 Soupiska zahrnuje i dva hráče organizace Devils. Útočníka Patricka Moynihana, hrajícího za Providence ve Východním hokejovém programu a obránce Caseho McCarthyho, který hájí barvy Bostonské university.🤔 Jack Hughes, Case McCarthy a Patrick Moynihan. Letní kemp se bude konat …