Peklo / Hlavní zprávy / Střípky z prvního dne kempu

Střípky z prvního dne kempu

Jak jsme vás již informovali, tréninkový kemp Ďáblů je již v plném proudu. Než ale začnou přípravné zápasy a zapojení hráčů do týmového tréninku, jsou na řadě další povinnosti.

Jako první museli hráči podstoupit tzv. Media Day, při kterém probíhalo focení, podpisy upomínkových předmětů, rozhovory s realizačním týmem, trenéry a hráči. Pro sezónní účely se natáčely i spoty pro televizi, sociální sítě a hlavně na informační kostku, umístěnou v hale Prudential Center.

Chodit včas se vyplácí

Být na Media Day mezi prvními se vyplácí. O tom by mohl povídat útočník Kevin Rooney, který díky jeho dochvilnosti (a také trochu vypočítavosti) tzv. „vydělal“ ze všech nejvíce. Pokud totiž přijdete na první den kempu dříve, můžete si vybrat své nové číslo na dres. Každou sezonu jich totiž několik „zbude.“ Rooney této příležitosti náležitě využil a bude v novém ročníku nosit nově číslo 16.

Když jsem tam viděl na stole všechna ta čísla, tak jsem ani chvilku neváhal,“ dodal šestadvacetiletý útočník.

Kevin Rooney a jeho “nové” číslo

Něco pro charitu

Hráči si kromě toho, že se po volném létě potkali a sdělovali si zážitky z dovolených a svých individuálních plánů, procvičili i psaní. Další z pro některé nepopulárních povinností je podepisování sběratelských předmětů, dresů, hokejek a puků. Ty jsou následně využívány pro fanoušky přímo na domácích zápasech, na setkání držitelů sezónních permanentek nebo na pravidelných návštěvách v nemocnicích a dětských domovech. Hráči je obdobně předávají nemocným či opuštěným dětem, aby jim alespoň trochu zpříjemnili jejich životy. Každý hráč podepíše v průměru 50 předmětů.

Útočník Kyle Palmieri při podepisování hokejek

Nedílnou součástí Media Day je natáčení reklamních a interních videospotů. V hale Prudential center se vybuduje provizorní profesionální nahrávací studio a všichni hráči dostanou prostor pro natočení vlastního medajlonku či spotu na halovou kostku. Spoty se následně pouští před každým zápasem nebo při vstřelení branky použije režie spot s konkrétním hráčem. Všechny tyto spoty jsou poté využívány i místním televizním štábem televize MSG. Pro návštěvníka domácích zápasů je tedy připravena unikátní audiovizuální podívaná.

Jednička draftu 2019 Jack Hughes při natáčení spotu

Celý tým přes den rozdával i rozhovory, skoro každý hráč měl prostor se vyjádřit do médií a natočil medajlonek pro interní potřeby klubu. Ty nejzajímavější postřehy jsme pro vás připravujeme:

Zdroj: NHL.com, Craig Seiden, Amanda Stein, Twitter.com

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …