Peklo / Hlavní zprávy / Příprava začíná: Devils prověří dvojzápas

Příprava začíná: Devils prověří dvojzápas

A nyní už začíná jít do tuhého. Po přípravném kempu jsou na řadě přípravné zápasy, které budou ukazatalem pro realizační tým, kdo bude pravidelně nastupovat v prvním týmu Devils. Začínáme již dnes v noci, Ďáblové se rozdělí na dva týmy a nastoupí doma proti Bruins a ve stejný čas se představí na ledě Canadiens. Oba zápasy začínají v 1:00 SEČ.

Pro trenéry bude nyní těžké sledovat oba zápasy najednou, když potřebují sestavit soupisku pro první tým.

Trenér John Hynes

Po víkendovém přípravném kempu byli všichni hráči rozděleni do dvou skupin/týmů. Domácí zápas proti Bostonu bude debutový skoro pro všechny nové posily, které přišly do týmu během léta. Jack Hughes, P.K. Subban a Nikita Gusev jsou na soupisce proti Bruins a čeká je tedy premiéra v Prudential Center. Wayne Simmonds se při tréninku zranil a do dnešního souboje s Medvědy nebude k dispozici.

Naopak v posledních dnech diskutovaný Taylor Hall nenastoupí ani v jedné skupině, což bylo avizováno již o víkendu.

Včera se na přípravném kempu neukázal Ty Smith, který se potýká s nachlazením. Měl by ale nastoupit v zápase proti Bruins.

Devils – Bruins, Prudential Center (1:00)

Schneider (Senn) – Vatanen, Subban, Greene, Jacobs, Smith, Carrick – Anderson, Simmonds, Zajac, Wood, Šarangovič, Bratt, Studenič, Malcev, Hughes, Boqvist, Clarke, Gusev

Canadiens – Devils, Bell Centre (1:00)

Blackwood (Cormier) – McAdam, White, Butcher, Tennyson, Müller, Severson, Mermis, Bernard – Coleman, Hischier, Palmieri – Seney, Rooney, Hayden – Gignac, McLeod, Bastian – Baddock, Street, Speers

Montreal bude v brance točit oba golmany (Price, Primeau). Stejná taktika se předpokládá i v brance Devils. Blackwood s Cormierem si rozdělí čas na ledě.

Ani v nové sezoně nebude chybět tipovačka, pojďme si ji vyzkoušet nanečisto.

TIPOVAČKA 2019/20

TIPOVAČKA PŘÍPRAVA 1

Devils : Bruins

TIPOVAČKA PŘÍPRAVA 2

Devils : Canadiens

Čtěte také

Devils 1-0 Canucks