Peklo / Hlavní zprávy / Odveta je zde, bude hrát Hall?

Odveta je zde, bude hrát Hall?

Příprava je v plném proudu a hráči Devils dnes v noci opět změří síly s Rangers. Poslední zápas dokázali v Madison Square vyhrát, povede se jim úspěch zopakovat? A jak jsou na tom Taylor Hall a Wayne Simmonds?

Před ranním trénikem bylo v táboře novinářů a samozřejmě fanoušků několik otázek.

Nastoupí Wayne Simmonds?

Zdravotní stav kanadského útočníka nedovoloval jeho účast v zápase na Manhattanu. Zranění se již dále neprojevovalo a dnes v noci bude na soupisce Devils.

Jak je na tom Taylor Hall?

Již na včerejším tréninku, který Hall absolvoval s českým bývalým útočníkem Patrikem Eliášem, bylo jasné, že se o jeho účasti v odvetě proti Rangers nebude pochyb. Dokonce se ukáže v první lajně s jedničkou draftu Jackem Hughesem. Dnešní zápas tedy bude ve znamení jeho debutu v letošní přípravě.

V sestavě Ďáblů se objeví slovenský útočník Marián Studenič, který hraje na farmě Ďáblů v Binghamtonu. Rangers mají také slovenského zástupce, v brance by se měl objevit talent ze Zvolena, Adam Húska. V útoku poté české želízko, Filip Chytil.

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Senn) – Greene, Subban, Groleau, Tennyson, Mermis, Jacobs – Hall, Hughes, Palmieri – Coleman, Zajac, Simmonds – Studenič, McLeod, Anderson – Gignac, Street, Speers.

Rangers: Lundqvist (Húska) – Staal, Keane, Reunanen, Morrow, Lindgren, Geertsen – Naměstikov, Howden, Bučněvič – Strome, Chytil, Fast – Di Giuseppe, Fogarty, Lettieri – Haley, Fontaine, Newell

Zápas o řeku Hudson začíná v 1:00 středoevropského času.

TIPOVAČKA 2019 

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Čtěte také

Seznamte se: Ryan Murray

Příchod obránce Ryana Murraye byl prvním krokem, který provedl generální manažer Tom Fitzgerald, když se Draft roku 2020 chýlil ke konci a liga směřovala k volnému jednání. V noci před otevřením trhu s volnými hráči přijal Fitzgerald telefonát od generálního manažera Columbusu Jarmo Kekalainena, který pro něj měl nabídku. Tou nabídkou byl Ryan Murray, hráč, …