Peklo / Preview / Je tu první back to back zápas, Ďáblové navštíví Buffalo

Je tu první back to back zápas, Ďáblové navštíví Buffalo

Po nevydařeném závěru úvodního zápasu nového ročníku NHL se Devils přemístili dále ve státě New York a dnes v noci nastoupí do utkání proti Buffalo Sabres.

Pojďme si představit soupisku soupeře a vzájemná utkání z historie.

Vzájemné zápasy

Buffalo má za sebou první utkání nového ročníku a to zvládlo na výbornou. S týmem z divize, Pittsburghem Penguins si poradilo 3:1 a připsalo si tak dva body do tabulky. V minulosti se oba týmy potkaly celkem 157 krát a z toho vyšli Ďáblové vítězně ve 64 případech. Bilance je pak 64-68-17-8.

Co se týče loňského ročníku, Devils hráli se Sabres celkem 3 zápasy, které dopadly z pohledu Ďáblů 3:1, 4:1 a 1:5. Nejproduktivnějším hráčem byl Travis Zajac se čtyřmi body, dále pak Andy Greene, Kyle Palmieri a Miles Wood (všichni po třech bodech).

Sabres dne shrají první domácí uktání v novém ročníku.

  • Za soupeře nenastoupí Zach Bogosian (zranění spodní části těla) a Brandon Montour (zranění ruky)
  • Nikita Gusev (NJD) si včera připsal první gól v NHL
  • Cory Schneider bude hájit branku Devils

Předpokládané sestavy:

Devils: Schneider (Blackwood) – P. K. Subban, A. Greene, Vatanen, Butcher, Severson, Müller – Palmieri, Hischier, Hall – Simmonds, Zajac, Coleman – Bratt, J. Hughes, N. Gusev – Hayden, Zacha, Wood.

Sabres: Hutton – Ristolainen, McCabe, Miller, Dahlin, Jokiharju, Scandella – Reinhart, Eichel, Olofsson – Sobotka, Johansson, Skinner – Sheary, Mittelstadt, Vesey – Okposo, Larsson, Girgensons. 

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …