Peklo / Preview / Po přestávce se pokusí Devils získat první výhru na ledě Flyers

Po přestávce se pokusí Devils získat první výhru na ledě Flyers

Ďáblové mají za sebou 3 dny volna a vyráží zpět do akce. Na programu je utkání ve Wells Fargo Center v Filadelfii.

Flyers mají za sebou výlet do Evropy, v pátek večer se představili v pražské 02 Areně v rámci NHL Global Series Tour. V tomto utkání si poradili s Blackhawks a získali tak výhru v zatím jediném odehraném utkání.

Otázkou zůstává, zda volno obou týmů (Devils 3 dny, Flyers 6 dní) bude některému z nich hrát do karet. Ďáblové mají za sebou ne příliž podařený víkend. Ze dvou zápasů získali pouze 1 bod za prohru na samostatné nájezdy ve vyhroceném utkání s Jets. Druhé utkání Devil prohráli 2:7, o bdy je připravilo Buffalo.

Historie

V minulosti se týmu ze stejné divize potkali již ve 246 případech, což je v historii organizace třetí nejčastější soupeř. Bilance z těchto zápasů je 113-109-18-6 s úěšností výher 50,8%. Dnešní utkání bude tedy tzv. “pade na pade.”

Flyers bude chybět dvojka loňského draftu Nolan Patrick, který je zraněný. Strašákem bude rozhodně hvězda pražského utkání Travis Konecny, který má na svém kontě 3 body (2+1) a také český nejlépe placený útočník Jakub Voráček.

Utkání bude mít zvláštní náboj, protože mimo to, že se jedná o rivalitní utkání v divizi, poprvé se v dresu Devils na ledě Flyers představí Wayne Simmonds, který odehrál za Letce osm sezón.

Novinky z týmu Devils:

  • do branky nastoupí Cory Schneider
  • Jesper Boqvist a Pavel Zacha se ve čtvrté lajně neukáží, dnes pouze jako náhradníci
  • Obranné dvojice jsou radikálně změněné

Předpokládané sestavy:

Devils: Schneider (Blackwood) – Vatanen, Subban, Greene, Severson, Butcher, Carrick – Hall, Hischier, Gusev – Bratt, Zajac, Palmieri – Coleman, Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden

Flyers: Hart (Elliot) – Provorov, Braun Ghost, Hagg Sanheim, Niskanen – Giroux, Hayes, Voráček – Lindblom, Couts, Konecny – Riemsdyk, Laughton, Twarynski – Bunnaman, Raffl, Pitlick

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …