Peklo / Preview / Oilers přijedou prodloužit vítězné tažení

Oilers přijedou prodloužit vítězné tažení

Všichni hráči Devils se shodli na tom, že zápas proti Philadelphia Flyersnebyl úplně vyvedený. Kyle Palmieri zdůraznil, že je potřeba odvést lepší práci a brankář Cory Schneider si byl plně vědom, že jeho výkon nepatřil k těm oslňujícím.

Ďáblové nebudou mít dnes v noci lehký úkol, nastupují opět do akce a na domácím ledě přivítají Edmonton Oilers, kteří zatím v novém ročníku neprohráli.

Nálada v týmu

Devils neprožívají zrovna podařený start do nového ročníku, ale jak řekl bývalý golman Ďáblů Eddie Läck, není třeba se zatím nijak stresovat nebo panikařit. Chce to čas a hráči začnou vyhrávat.

Historie

Oba týmy se v minulých letech potkávaly spíše sporadicky. Celkem odehrály 82 utkání, která nesou vyrovnanou bilanci 34-35-9-4. Poměr vstřelených branek je 268-291, s tím, že aktivnjší střlci byli hráči Edmontonu.

Zajímavosti a novinky

  • do zápasu nastoupí 5 prvních voleb draftu (McDavid, Nugent-Hopkins (oba EDM), Hall, Hischier, Hughes (všichni)
  • startující golman nebyl zatím nominován s největší pravděpodobností to bude Mackenzie Blackwood
  • Trenér Hynes řekl, že speciální formace prošly změnou

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood/Schneider – Vatanen, Subban, Greene, Severson, Butcher, Carrick – Hall, Hischier, Gusev – Bratt, Zajac, Palmieri – Coleman, Hughes, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden (Zacha, Boqvist)

Oilers: Smith (Koskinen) – Bear, Nurse, Persson, Klefbom, Benning, K. Russell – Kassian, McDavid, Draisaitl – Neal, Nugent-Hopkins, Jurčo – Granlund, Haas, Nygård – P. Russell, Sheahan, Khaira.

Foto: NHL.com, GettyImages.

Čtěte také

Devils 5-2 Rangers