Peklo / Preview / Dnes ve večerním čase, Devils přivítají Pantery

Dnes ve večerním čase, Devils přivítají Pantery

Kolotoč zápasů se až do dubna nezastaví, je tu netradiční pondělní zápas. Pro evropské diváky ve velmi pozivitním čase, V USA mají volný den, proto utkání v Prudential center začíná už od 19:00 SEČ.

Panteři stejně jako Ďáblové nepřživají zrovna dorbý start do sezóny, z posledních pěti utkání vyhráli jen jedno a bilanci si zatím drží na 1-2-2.

Nejproduktivnějším hráčem Floridy je Mike Hoffman se sedmi body (5+2) a nejlepším nahravačem je Jonathan Huberdeau (5 asistencí).

Devils budou chtít rozhodně před domácím publikem zabojovat o první výhru v novém ročníku a zapomenout tak na prohru 0:3 proti Bruins.

Historie

Jelikož je Florida poměrně mladým týmem, od roku 1993, kdy klub vznikl, si s Devils zahráli celkem 98 zápasů se vzájemnou pozitivní bilancí pro Ďábly 55-30-7-6.

Novinky a zajímavosti z týmu Devils:

  • Taylor Hall včera netrénoval
  • do branky by měl nastoupit Cory Schneider
  • trenér Hynes představil nové přesilovké formace ve složení Bratt, Zajac, Palmieri, Simmonds, Subban a Gusev, Boqvist, Hughes, Hischier, Vatanen
  • Jesper Boqvist by měl nastoupit ke svému debutu v NHL

Předpokládané sestavy:

Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, Subban, Butcher, Vatanen, Müller, Carrick – Hall, Hischier, Palmieri – Wood, Zajac , Coleman – Zacha, Hughes, Simmonds – Gusev, Boqvist, Bratt. 

Panthers: Bobrovskij (Montembeault) – Ekblad, Weegar, Strålman, Matheson, Brown, Yandle – Hoffman, Barkov, Huberdeau – Connolly, Trocheck, Vatrano – Dadonov, Malgin, Hawryluk – Sceviour, Acciari, Hunt.

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …