Peklo / Preview / Po dlouhé přestávce opět do akce, dnes proti Coyotes

Po dlouhé přestávce opět do akce, dnes proti Coyotes

Dlouhý týden bez hokeje mají za sebou hráči Devils. Dnes opět zamíří na led, na domácí půdě přivítají Arizonu Coyotes. Zápas začíná od 1:00 SEČ.

Ďáblové v posledních dvou duelech uspěli, v derby si poradili s Rangers 5:2 a v bratrském duelu rozhodl Jack Hughes o výhře nad Vancouverem 1:0.

Arizona také porazila Rangers 3:2 a ve v nočním utkání na ledě Islanders podlehla 2:4. Coyotes mají tedy bilanci 5-3-1.

Historie

V minulosti se oba týmy potkávaly spíše sporadicky, Arizona působí v Pacifické divizi a tak hraje s týmy ze západu. S Devils bylo odehráno celkem 78 zápasů ve vzájemné bilanci 29-39-9-1 z pohledu týmu z Newarku. Ďáblové tak mají co dohánět.

Novinky z týmu Devils

  • Na včerejším tréninku již byli všichni hráči ze soupisky
  • Mackenzie Blackwood je již zdravý
  • Nico Hischier se chystá na návrat
  • Jesper Boqvist a Jesper Bratt jsou vedeni jako náhradníci.
  • Will Butcher ani Connor Carrick dnes do zápasu nezasáhne

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, Subban, Greene, Vatanen, Müller, Tennyson – Hall, Hughes, Palmieri – Coleman, Zajac, Simmonds – Zacha, Hischier, Gusev – Wood, Rooney, Hayden 

Coyotes: Raanta (Kuemper) – Demers, Ekman-Larsson, Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Capobianco – Keller, Stepan, Kessel – Schmaltz, Dvorak, Garland – Hinostroza, Richardson, Grabner – Fischer, Söderberg, Crouse.

Čtěte také

Andreas Johnsson: Těším se na práci v organizaci Devils

Minulý den byl pro vedení Devils hodně nabitý. Generální manažer Ďáblů, Tom Fitzgerald, ukázal své kvality a přivedl do rýmu několik slibných posil. O obránci Murrayovi jsme již psali, máme i článek o příchozím veteránovi, Corey Crawfordovi. Nyní se podíváme na křídelníka Andrease Johnssona. Andreas Johnsson, design by: Fadrny Masks Urostlý blonďák odehrál v nejvyšší …