Peklo / Hlavní zprávy / P. K. Subban: Bylo to brutální

P. K. Subban: Bylo to brutální

Snad každý, kdo fandí New Jersey Devils, po včerejším utkání musel na mysli nosit pouze jednu jedinou otázku. Kdo může za to, že se Devils tak dlouho nedaří.

Ve včerejším zápasy proti Tampa Bay Lightning bylo vstřeleno celkem 13 branek a utkání nakonec v prodloužení ve svůj prospěch získali hráči z Floridy v poměru 7:6.

Po neúspěchu v nastaveném čase se hráči v kabině zlobili hlavně sami na sebe, protože sehráli s nejnebezpečnějším týmem v útoku vyrovnanou partii. dokonce ještě několik v vteřin před koncem základní hrací doby Devils prohrávali a zásluhou dokončeného hattricku Kylea Palmieriho získali Devils bod a mohli se utkat o ten druhý, vítězný. Štěstí se nakonec usmálo na Tampu.

P.K. Subban neskrýval nespokojenost se svým výkonem v zápase proti Tampa Bay Lightning:

„Bylo to brutální. Jen proto, že se vám nepovedou tři nebo čtyři střídání, v podstatě rozhodnete zápas,“ řekl Subban.

„Odehrál jsem 32 střídání a člověk tak trochu doufá, že svým pobytem naledě neublíží svému týmu. 
Dnes jsem udělal několik chyb a to velmi bolelo náš tým. Prostě je to tak. Neexistuje žádný jiný způsob, jak se na to dívat. Vím, že budu lepší, a musím být lepší. A já budu!“

Cory Schneider, který hájil branku domácích Ďáblů, poté, co obránce P. K. Subban zkritizoval svou vlastní hru, udělal to samé. 

Cory Schneider čelil 23 střelám soupeře a konečná úspěšnost se zastavila na 69,6 procent. Americký golman bez váhání uznal, že to není úplně dobrá vizitka.

Tampa patří mezi nejnebezpečnější útočné týmy v NHL, a pokud je nějaký tým schopný pokazit brankářovu náladu, tak je to právě tým ze západu Floridy.

„Je to ten typ zápasu, který chcete rychle ukončit. Spoluhráči dnes večer odvedli velmi kvalitní výkon na to, aby zápas vyhráli,“ řekl Schneider. „Moc jsem jim nepomohl.“

Schneider v této sezóně zatím nevychytal vítězství.

New Jersey Devils hrají další zápas v noci na sobotu, kdy na svém ledě ukončí dlouhou sérii domácích zápasů a přivítají soupeře z Filadelfie. Utkání začíná 2. 11. 2019 od 0:00 hod SEČ.

Foto: Thomas Gazda Photography, Czech Media Services

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …