Peklo / Preview / Nabitý víkend začíná, dnes proti Flyers

Nabitý víkend začíná, dnes proti Flyers

Listopad přinese celkem 15 zápasů, jeden z nich již dnes v noci. Do Prudential Center dorazí divizní rivalové, Flyers z Filadelfie.

Situaci kolem týmu Devils netřeba komentoval, Ďáblové jsou zatím nejhorším týmem celé NHL, ale je potřeba zmínit, že Ďáblové nemají odehráno stejný počet zápasů jako ostatní týmy.

Flyers zatím okupují šesté místo Metropolitní divize s 11 body. Divizi vede Washington. Dnešní zápas je druhým setkáním z celkových čtyř v této sezoně. Oba týmy se již potkaly ze začátku ročníku na ledě Flyers, kde Devils utrpěli porážku 0:2.

V loňském roce to byly taky 4 zápasy a každý tým vyhrál po dvou. Damon Severson je v posledních 4 setkáních nejlepším střelcem (3 góly) ale také nejvylučovanějším Ďáblem (16 trestných minut).

Flyers měli skvělý start sezóny. Vyhráli úvodní zápas proti Chicagu V Praze, poté porazili Devils doma 2:0. Poté utrpěli tří zápasový debakl na kanadském tripu, následovaly tři výhry ve Vegas, Chicagu a Columbusu, poté dva nepovedené zápasy s Islanders a poslední porážka 1:7 od Penguins.

Travis Komcečný vede bodování Letců se 13 body v 11 zápasech.
Do dnešního zápasu nenastoupí Lee Stempniak a Trevor van Riemsdyk, oba jsou na listině zraněných

Novinky z kabiny Devils

  • Connor Carrick zůstává mimo hru (operace malíčku)
  • Do branky dnes nastoupí Mackenzie Blackwood

Předpokládané sestavy

Devils: Blackwood (Schneider) – Severson, Subban, Greene, Vatanen, Butcher, Tennyson – Hall, Hughes, Palmieri – Zacha, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Simmonds – Wood, Rooney, Hayden.

Flyers: Elliott (Hart) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Gostisbehere, Hägg – Voráček, Giroux, van Riemsdyk – Konecny, Couturier, Lindblom – Farabee, Hayes, Raffl – Stewart, Vorobjov, Pitlick.

Čtěte také

GAME 20