Peklo / TOP / Kanadský trip pokračuje, dnes opět do akce na ledě Edmontonu

Kanadský trip pokračuje, dnes opět do akce na ledě Edmontonu

Neuplyne ani 24 hodin a Devils budou opět hájit barvy svého klubu. Jelikož je právě teď tým na čtyřzápasovém tripu po Kanadě, dnešní soupeř je jen pár kilometrů od Calgary. Od 3:00 SEČ se ďáblové představení na ledě Edmontonu.

Hráči z Newarku budou chtít velmi rychle zapomenout na porážku z Calgary na naskočit zase na vítěznou vlnu. V posledních sedmi zápasech mají Devils bilanci 4-1-2, jedna prohra je právě z nočního utkání.

„Myslím, že v posledních sedmi utkáních jsme hráli dobře,“ řekl Taylor Hall. „Sice jsme dnes nepředvedli vítězný výkon, ale není čas na truchlení, dnes musíme zabrat.“

„Měli jsme hrát více agresivně, neměli jsme skoro žádný tlak. Možná za celý zápas jeden nebo dva,“ uvedl kapitán Andy Greene.

Slova zopakoval i trenér John Hynes: „Když nedokážete vyvést puk z vlastní třetiny, nemůžete si vytvořit žádný tlak a zaútočit. Každému jsem osobně řekl jeho chyby a na další zápas budeme připraveni.“

V minulé sezoně Devils vyhráli obě utkání proti Oilers, z nichž jedno bylo ve Švédsku v rámci NHL Global Series.

V současné Oilers soupisce kraluje v kanadských bodech Leon Draisaitl s 29 body (13+16 – druhé místo v NHL) a Connor McDavid, který má bodů 26.

Předpokládané sestavy

Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, Subban, Greene, Vatanen, Butcher, Tennyson – Hall, Hischier, Palmieri – Zacha, Hughes, Gusev – Boqvist, Zajac, Coleman – Wood, Rooney, Simmonds.

Oilers: Smith (Koskinen) – Nurse, Bear, Klefbom, Russell, Manning, Benning – Draisaitl, McDavid, Gagner – Neal, Nugent-Hopkins, Kassian – Khaira, Cave, Russell – Jurčo, Haas, Chiasson.

Čtěte také

Na ledě Hurricanes to budou mít Devils těžké

Zápasy Back-to-back nejsou mezi hráči moc oblíbené, avšak všechny týmy je musí absolvovat. Dnes v noci od 1:00 SEČ se ďáblové představí na ledě Caroliny Hurricanes. Novinky z kabiny Devils:➡️ Sestava pro dnešní zápas bude známa až temně před zápasem➡️ Do branky nastoupí Louis Domingue Předpokládaná sestava:Domingue (Blackwood) – Greene, Subban, Butcher, Severson, Müller, Carrick – Bratt, …