Peklo / Hlavní zprávy / Sami Vatanen je mimo hru. Co to znamená pro Devils?

Sami Vatanen je mimo hru. Co to znamená pro Devils?

V posledním zápase proti Edmonton Oilers, byl dost nevybíravým způsobem faulován obránce Sami Vatanen a musel odstoupit ze hry.
Viníkem faulu loktem byl Alex Chiasson, který za tento zákrok nebyl potrestán.

Sice není ještě oficiální zpráva od trenérů, ale jeden z našich pilířů obrany bude pravděpodobně pár zápasů mimo hru. Co to znamená pro tým? Mají trenéři za Samiho náhradu?

Nejjednodušší cesta je sáhnout do soupisky farmy a povolat některého z tamních obránců. Svou zkušenost má již Matt Tennyson, který zaskakoval zaskakoval za zraněného Andyho Greenea, a Connora Carricka, který má po operaci malíčku.

Ale mají Devils v záloze další borce, kteří budou schopni naskočit do kolotoče NHL?

Nabízí se tři možnosti

Joe Morrow – podepsán těsně po začátku sezóny a ihned odešel do Binghamtonu. V letošním ročníku má odehraných 11 zápasů, ve kterých získal 3 body za asistence. Joe má bohaté zkušenosti s NHL, odehrál zde již 162 zápasů za Boston, Montreal a Winnipeg.

Colton White – Má za sebou v loňském roce 3 zápasy v nejvyšší soutěži, ale není to plnohodnotná náhrada, za Samiho, protože obvykle hraje na druhé straně. upřímně v situaci nejvyšší nouze nebude mít John Hynes na výběr.

Josh Jacobs – take již v NHL hrál a to pouze v jednom případě. V Binghamtonu hraje již čtvrtou sezonu a není to úplně typový hráč pro nejvyšší soutěž.

Koho byste brali vy?

Čtěte také

Devils 2-5 Penguins