Peklo / Preview / Devils jsou zpět doma, dnes přivítají Senators

Devils jsou zpět doma, dnes přivítají Senators

Po pěti zápasovém výletě jsou Ďáblové zase na domácí půdě a dnes v noci od 1:00 SEČ přivítají v hale Prudential Center Senátory z Ottawy.

Devils si v poslední pěti utkáních připsali 6 bodů s bilancí 3-2-0, Ottawa má za sebou úplně stejné počiny. Ovšem v posledním utkání proti Carolině obdržela výprask 2:8.

V historicky 97 utkání proti Ďáblům se bude muset tým z hlavního města Kanady snažit týmovou bilanci trochu vylepšit. Celkové mají proti Newarským borcům bilanci 35-44-5-12 a průměrně inkasovali 2,68 branky na zápas. Letos to bude první utkání z celkových tří.

Předpokládané sestavy

Devils: Blackwood (Schneider) – Butcher, Subban, Greene, Severson, Müller, Tennyson – Hall, Hughes, Palmieri – Zacha, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Gusev – Wood, Rooney, Simmonds.

Senators: Nilsson (Anderson) – Zajcev, Chabot, Hainsey, Brännström, DeMelo, Borowiecki – Duclair, Tierney, Tkachuk – Ennis, White, Naměstnikov – Brown, Pageau, Paul – Ryan, Beaudin, Chlapík.

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …