Peklo / Preview / Tučnáci dorazí do Newarku, dokáží Devils zvítězit?

Tučnáci dorazí do Newarku, dokáží Devils zvítězit?

Před sobotním zápasem v Montrealu, který ukončuje zápasy tento týden, odehrají Devils ještě jeden zápas na domácí půdě. Do Newarku dorazí Tučňáci z Pittsburghu. Utkání začíná v noci na sobotu od 1:00 SEČ.

Penguins jsou bez svého kapitána, Sidney Crosby je na listině zraněných hráčů. Tučňáci od zranění svého nejproduktivnějšího hráče (17 bodů) minulou sobotu nastoupili pouze do jednoho zápasu na ledě New York Rangers a tam prohráli v prodloužení.

Pittsburgh okupuje druhé místo divoké karty s 22 body (o 8 více než mají Devils).

V kabině Devils došlo k několika změnám

  • Kevin Rooney se při včerejším tréninku zranil a je mimo hru. Nahradí ho Pavel Zacha.
  • Zachovo místo převezme ve druhé lajně Jesper Boqvist.
  • Z farmy byl povolán Colton White a jeho nasazení do sestavy bude pravděpodobně až proti Montrealu.
  • Branku bude hájit opět Mackenzie Blackwood, který průměrně obdržel 2,94 branky na zápas a drží úspěšnost na 89,5%.

Předpokládané sestavy

Devils: Blackwood (Schneider) – Butcher, Subban, Greene, Severson, Müller, Tennyson – Hall, Hughes, Palmieri – Boqvist, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac, Gusev – Wood, Zacha, Simmonds.

Penguins: Murray (Jarry) – Marino, Dumoulin, Schultz, Pettersson, Riikola, Johnson – Guentzel, McCann, Galchenyuk – Rust, Malkin, Simon – Lafferty, Bjugstad, Kahun – Tanev, Blueger, Aston-Reese.

Čtěte také

Přinesou noví trenéři do týmu Devils nový svěží vítr?

Jak jsme Vás již informovali, New Jersey Devils včera podepsali dva kontrakty s novými trenéry. Podpis nových smluv oznámil sám generální manažer Devils, Tom Fitzgerald. O jaké pozice a jaké kapacity se jedná se dozvíte v tomto článku. Pozice asistenta hlavního trenéra Na pozici asistenta hlavního kouče byl najat Chris Taylor. Chris na střídačce zaplní …