Peklo / Preview / Dnes opět v Montrealu, zopakují Devils úspěch?

Dnes opět v Montrealu, zopakují Devils úspěch?

Dnes v noci se Ďáblové podruhé během 14 dnů podívají do Montrealu, kde se představí na ledě Montreal Canadiens. V zápase, který začíná netradičně v 1:30 hod SEČ, půjde o velmi důležité dva body a hlavně o to, zda se Devils povede zopakovat výhru z posledního setkání.

Canadiens mají za sebou ne příliš dobré období, prohráli posledních 5 utkání řadě, naposledy podlehli Bruins 1:8. Tři branky putovaly za záda bývalému Ďáblovi, Keithu Kinkaidovi.

Dnešní zápas bude druhý z celkových tří tento ročník. V minulém zápase Devils vyhráli 4:3 v prodloužení.

Předpokládané sestavy:

Devils: Blackwood (Domingue) – Greene, Severson, Vatanen, Subban, Butcher, Tennyson – Hall, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac, Gusev – Boqvist, Hughes, Simmonds – Wood, Zacha, Bratt. 💪

Canadiens: Price (Kinkaid) – Weber, Chiarot, Petry, Mete, Fleury, Reilly – Gallagher, Danault, Tatar – Suzuki, Domi, Lehkonen – Armia, Kotkaniemi, Hudon – Weal, Thompson, Cousins.

Čtěte také

Volby, volby a zase volby

Jelikož se termín voleb nových talentů do NHL nezadržitelné blíží, přinášíme pohled na potenciální kandidáty, kteří by mohli být vybráni z devíti voleb, které Devils mají v Draftu NHL 2020. Volba č.7 Ďáblové zde budou mít spoustu možností. Dají se vybrat útočná křídla, která pak mohou doplnit místa v lajnách s Jackem Hughesem (jednička Draftu …